ZZ online čempionāta par labāko skolu kļuvusi Ogres sākumskola

24. aprīlis, 2015

Sīvā cīņā par labāko skolu Online čempionātā uzvarējusi Ogres sākumskola ar 26734 punktiem, pierādot  savu vienotību un sacensības garu! Apsveicam Jūs ar lielisko balvu – Pieci.lv dzīvā ētera radio ballīti.

Sīvā cīņā par labāko skolu Online čempionātā uzvarējusi Ogres sākumskola ar 26734 punktiem, pierādot  savu vienotību un sacensības garu!

Apsveicam Jūs ar lielisko balvu – Pieci.lv dzīvā ētera radio ballīti, kas ir nebijis notikums Latvijā un tieši Jūsu skola būs pirmā un, vismaz pagaidām, vienīgā, kas to varēs iemūžināt bildēs, atmiņās un emocijās!

Paldies 4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b, 5.c, 6.b, 6.d klasēm un audzinātājām!

Veiksmi visiem!

Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ Čempionāts” pusfinālā Daugavpilī 28. aprīlī!

Informāciju sgatavoja,
skolotāja Jolanta Bardovska