Saraksts aktualizēts 2019. gada 8. novembrī

Grāmatu kolekcijas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2019”

Bērnu, jauniešu žūrija ir valsts mēroga lasīšanas veicināšanas programma, kas pastāv jau daudzus gadus un bērnu vidū kļuvusi ļoti populāra. Katru gadu tūkstošiem bērnu tiek iesaistīti grāmatu lasīšanā un vērtēšanā.

2019./2020. mācību gadā arī mūsu skola piedalīsies šajā lasītveicināšanas programmā. Visi, kas vēlas iesaistīties projektā un kļūt par lasīšanas ekspertiem, tiek aicināti pieteikties skolas bibliotēkā. Atgādinām, ka darbojas arī Vecāku žūrija, tādēļ laipni aicinām bērnu vecākus un arī vecvecākus iesaistīties šajā pasākumā. Informācija par „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2019” norisi skolā būs pieejama skolas mājas lapas sadaļā Bibliotēka.

Ielūkojies sarakstā.. izlasi grāmatas.. nāc septembrī uz skolas bibliotēku un kļūsti par lasīšanas ekspertu!