Saraksts aktualizēts 2021. gada 27. oktobrī.

Jaunākās grāmatas skolēniem

Mūzikas vēsture bērniem

Ričardsa Mērija, Šveicers Deivids

Mūzikas vēsture bērniem

Lasot un pētot šo izdevumu, dosimies muzikālā ceļojumā apkārt pasaulei, lai iepazītu komponistus un mūziķus, kas kļuvuši slaveni, radot un atskaņojot mūsu iecienīto mūziku. Tāpat gūsim ieskatu plašajā mūzikas instrumentu dažādībā, kā arī vairāk uzzināsim gan par klasiskās mūzikas žanriem, gan populārās mūzikas stiliem un par jaunākajām mūzikas radīšanas un klausīšanās tendencēm.

1. - 3. klase

Sallija Herisa

Fēlikss un Baziliks

Fēlikss Tveins izlaiž katru otro soli, kad kāpj pa kāpnēm, divreiz uzsit pa durvju rokturiem un priekšmetus novieto pāros. Problēma ir samilzusi, un Fēliksu
grasās izslēgt no skolas. Direktores mērs ir pilns, jo vairs nespēj vadīt skolu, ievērojot viņa ļoti specifiskos noteikumus. Tad ierodas Čārlija Paja un apgriež viņa pasauli otrādi. Viņa ir izaugusi tikpat kā bez noteikumiem. Viņa pusdienās ēd brokastu pārslas, laivu sauc par mājām un ļoti brīvi valkā skolas formu. Pie katras iespējas viņa izaicina Fēliksu un viņa noteikumus.
Vai Fēlikss kādreiz iemācīsies kļūdīties, lai arī ir tik ļoti apsēsts būt pareizs?

1. - 3. klase

Fēlikss un Baziliks
Rokasgrāmata supervaroņiem. 1. daļa: Rokasgrāmata

Volunds Eliass, Volunde Agnese

Rokasgrāmata supervaroņiem. 1. daļa: Rokasgrāmata

Pēkšņi uz kāda no zemākajiem plauktiem Līsa ieraudzīja grāmatu, kas it kā izstaroja gaismu. Uz muguriņas bija rakstīts ''Rokasgrāmata supervaroņiem''. Grāmata it kā uzrunāja viņu, lūdzot to paņemt rokās un pašķirstīt...
Jaunajā skolā Lisai neklājas viegli. Viņu izsmej un pazemo pusaudžu banda, un ik dienu viņa bēg uz pilsētas bibliotēku, lai paglābtos no vajāšanas. Kādu dienu viņa atrod grāmatu, kurā aprakstīts kā trenēties, lai kļūtu par supervaroni. Vai tas patiesi ir iespējams?

1. - 3. klase

Klings Marks Uve

Diena, kad ome salauza internetu

Iecienītā vācu rakstnieka, dziesminieka un satīriķa Marka Uves Klinga līksmā un asprātīgā grāmatiņa ļauj iejusties situācijā, kad pasaulē uz dažām stundām pārstājis darboties internets. Ir aizdomas, ka pie šīs globālās problēmas vainojama kāda ome kādā Vācijas pilsētiņā…
Tifānijai šodien bija jāpieskata ome. Un tieši ŠODIEN ome ņēma un salauza internetu. VISU INTERNETU. Visā pasaulē. Nu forši…
Bez interneta nekas vairs nav tā, kā bija: Maksis nevar spaidīt savu telefonu, Luīze nevar klausīties mūziku, bet opis – skatīties televīziju. Pat mamma un tētis pārnāk no darba neierasti agri, jo viņi nevar pastrādāt. Neviens nezina, ko iesākt – kā dzīvot bez interneta?
Tomēr diena galu galā izvēršas visnotaļ jauka. Par spīti tam, ka internets neiet. Vai arī tieši tāpēc?

1. - 3. klase

Diena, kad ome salauza internetu
Heidija. Meitene no Alpu kalniem.

Johanna Spiri

Heidija. Meitene no Alpu kalniem.

Stāsts par mazo meitenīti Heidiju ir iepriecinājis un iedvesmojis daudzu paaudžu bērnus. Tas mudina saskatīt apkārtējās pasaules skaistumu un nepadoties, sastopoties ar grūtībām.
Lai gan mazo Heidiju dzīve nav lutinājusi, viņai piemīt dzīvesprieks un īpašas spējas padarīt dienu gaišāku ikkatram, kuru sastop. Meitene pārceļas pie vectēva, kurš dzīvo mazā namiņā Alpu kalnos un kopj savas kaziņas Gulbīti un Lācīti. Heidija ir sajūsmā par krāšņo Alpu dabu un vienkāršo ikdienas ritumu un pat nenojauš, ka viņu gaida pavisam cita dzīve krāšņā pilsētas namā. Vai Heidija spēs kļūt par pilsētnieci?

1. - 3. klase

Johanna Spiri

Heidija. Atkal mājās.

Stāsts par mazo meitenīti Heidiju ir iepriecinājis un iedvesmojis daudzu paaudžu bērnus. Tas mudina saskatīt apkārtējās pasaules skaistumu un nepadoties, sastopoties ar grūtībām.
Heidija atkal atgriezusies pie vectēva Alpu kalnos, tomēr Frankfurtē viņa ir ieguvusi brīnišķīgus draugus. Meitene ar nepacietību gaida, kad draudzene Klāra un viņas ģimene atbrauks ciemos.
Ganuzēns Pēteris, kurš arī ir ļoti pieķēries Heidijai, nepavisam nav sajūsmā par šo apciemojumu.
Viņa dusmas aug augumā, jo zēns saskata Klārā savu niknāko ienaidnieci, taču reizēm ļauni domāta atriebība noved pie vislabākā iznākuma…

1. - 3. klase

Heidija. Atkal mājās.
Jaunais matemātiķis

Jaunais matemātiķis

Atklāj spējas, kas palīdzēs kļūt par matemātikas meistaru!
Matemātiķi ne tikai raksta skaitļus kladēs un rēķina. Viņi ir radoši, labprāt eksperimentē un nebaidās riskēt.
Grāmatā "Jaunais matemātiķis" ir aprakstīti daudzi aizraujoši darbiņi un projekti, kas palīdzēs tev saskatīt matemātikas nozīmi ikdienas dzīvē un sākt domāt kā īstam matemātiķim.

1. - 3. klase

Samauska Ieva

Gulošais policists un sapnis

Ššš – gulošais policists sapņo! Paskaties apkārt: Tavā pagalmā dzīvo lauva Muris, dziesmas ieķeras kokos un mākoņi rāda kino... Ievas Samauskas dzejoļi ir kā krāsaini ziepju burbuļi vai sapņi, kuros parastais satiek neparasto, ļaujot mazajam lasītājam doties īstā iztēles un valodas rotaļu piedzīvojumā. Rotaļīgi poētisko dzejoļu pasauli krāsās ietērpj EVIJAS TIMMAS-NOVIKAS ilustrācijas, radot grāmatu, kur gan dzīvnieciņi, gan pasaku tēli un pat ikdienas sīkumi iegūst saulainu, asprātīgu un maigu noskaņu.

1. - 3. klase

Gulošais policists un sapnis
Pieklājīgais pūķis Justuss un princese Miniminnija

Edgars Valters

Pieklājīgais pūķis Justuss un princese Miniminnija

Pūķi ir lieli un noslēpumaini, bieži daudzgalvaini un briesmīgi radījumi. Tiem īpaši patīk princeses.

Pūķim Justusam ir tikai viena galva, taču arī viņš ir milzīgs un nepieciešamības gadījumā var nobiedēt. Tomēr parasti viņš ir laipns, atsaucīgs un sabiedrisks, tāpēc kļūst par labu draugu skaistajai un gudrajai princesei Miniminnijai.

1. - 3. klase

Deivids Valjamss

Nezinkas

Mērtlai Mierītei ir viss, ko vien viņa var vēlēties. Bet ar visu nepietiek. Viņa grib vēl, vēl un vēl! Kad Mērtla paziņo, ka vēlas NEZINKO, ir tikai viena problēma… Kas ir NEZINKAS?
Mierīša kungs un kundze ir gatavi uz visu, lai viņu mīļā meitiņa būtu laimīga, un pat dodas uz bibliotēkas tumšajiem pagrabiem, lai pāršķirstītu noslēpumainās Briesmoņpēdijas apputējušās lappuses. Viņu biedējošie meklējumi aizved uz džungļaināko džungļu tumšākajiem nostūriem, kur var atrast pašus retāk sastopamos radījumus.

1. - 3. klase

Nezinkas
Ledus briesmonis

Deivids Valjamss

Ledus briesmonis

1899. gads, Londona. Kad bārene Elsija padzird par noslēpumaino Ledus briesmoni – mataino mamutu, kas atrasts Ziemeļpolā, – meitene ir apņēmības pilna uzzināt par to vairāk…
Drīz vien Elsija sastopas ar šo radījumu aci pret aci un sākas aizraujošākais piedzīvojums – no Londonas, pāri jūrām, tieši uz Ziemeļpolu!

4. - 6. klase

Jennija Jēgerfelde

Stendapa karaliene

Mamma lika cilvēkiem raudāt. Viņa joprojām liek cilvēkiem raudāt, lai gan vairs nav dzīva. Reizēm, kad tētis ir dušā, es dzirdu, kā viņš raud. Man šķiet, viņš domā, ka to nevar dzirdēt. Bet var, tāpēc es nekad neraudāšu. Nekad. Un es nekad nelikšu citiem cilvēkiem raudāt. Es likšu cilvēkiem smieties. Tā ir mana misija! Sašai ir divpadsmit gadu. Kā magnija atomskaitlis. Viņas mamma mēdza teikt, ka dažiem cilvēkiem humors ir kaulos, viscaur skeletā! Sašai ir aizdomas, ka viņas kaulos humora nav, bet viņai ir plāns: kļūt par STENDAPA KARALIENI. Viņa trenēsies, līdz katrs bēdīgais kauls ķermenī kļūs jautrs. Ja vien viņa spēs likt citiem smieties, varbūt tā otra sajūta pazudīs. Tā sajūta, kas slēpjas aiz acīm, dedzina un draud ritēt pāri vaigiem. Moderna, asprātīga un reizē emocionāli dziļa grāmata, kas precīzi attēlo pusaudža domas un pārdzīvojumus. Tā būtu jāizlasa ikvienam bērnam un vecākam.

4. - 6. klase

Stendapa karaliene
Pandēmijas detektīvi

Daina Ozoliņa

Pandēmijas detektīvi

Grāmata asprātīgā valodā stāsta par neparastiem notikumiem un aizraujošiem piedzīvojumiem uz visiem pazīstamu pandēmijas izraisītu situāciju fona.
Kad pandēmijas dēļ divpadsmitgadīgais Austris un viņa māsīca Odrija ir spiesti kopā ar mammām pavadīt vasaru dvīņumājā Jūrmalā, abi ir pārliecināti, ka viņus gaisa šausmīga garlaicība.
Tomēr viss izvēršas pavisam citādi. Mistiski notikumi mājās, aizdomīgas videokameras pie pensionāru īpašumiem, motorolleristu zagļu banda, pat cilvēka nolaupīšana… Austris un Odrija nolemj slepus kļūt par detektīviem, lai atklātu šos dīvainos noziegumus. Un, kad vēl izrādās, ka tajā visā ir iesaistīta arī Austra mamma, garlaicība vairs nav ne prātā.

4. - 6. klase

Ērina Hantere

Klanu kaķi 11. Mijkrēslis Jauns pareģojums

Lai kā klanu kaķiem negribētos to atzīt, pagātnes ēnas ir ienākušas arī viņu jaunajās mājās un pat sākušas valdīt. Kazenājnagu savā pusē cenšas pārvilināt tumšs, atriebes kārs tēls, un viņam jābūt stipram, lai saglabātu uzticību Pērkona klanam. Sāk iezīmēties bīstama taka, pa kuru kaķiem iet, un jau tuvojas laiks, kad dažiem karotājiem būs jāizlemj savs – un arī savu klanu – liktenis…
Ērinu Hanteri iedvesmo mīlestība pret kaķiem un aizraušanās ar savvaļas dabu. Viņa dziļi ciena dabu visās tās izpausmēs un ar prieku rada mītiski krāšņās, aizraujošās “Klanu kaķu” sērijas grāmatas.

4. - 6. klase

Klanu kaķi 11. Mijkrēslis Jauns pareģojums
Tukšās pils noslēpums

Kristīna Olsone

Tukšās pils noslēpums

Elliju un Valteru vienus pašus nosūta uz Vētru salu. Tur viņiem būs jādzīvo, līdz mājās atgriezīsies vecāki. Taču viss izvēršas pavisam savādi. Viņu jaunās mājas ir liela, veca akmens pils, kurā drīz tiks atvērta viesnīca. Salinieki viņus uzreiz brīdina: “Turieties pa gabalu no Tukšās pils, bērni!”
Drīz Ellija un Valters saprot, ka pilī ir noticis kaut kas briesmīgs. Naktīs kāds rausta viņu guļamistabas durvju rokturus. Bet citā telpā gleznas karājas, pagrieztas pret sienu. Tajās ir attēloti četri bērni, kas reiz dzīvoja pilī, bet vēlāk pazuda. Kas īsti notika ar bērniem? Un kāpēc Elliju vajā melns putns? Kādēļ tas neliek viņus mierā?

4. - 6. klase

Jaunākās grāmatas skolotājiem

5 mīlestības valodas bērniem

Gerijs Čepmens

5 mīlestības valodas bērniem

Izmantojot grāmatu 5 mīlestības valodas bērniem,
• gūsiet priekšstatu par visām piecām mīlestības valodām,
• identificēsiet sava bērna mīlestības valodu,
• varēsiet palīdzēt bērnam veiksmīgāk mācīties,
• iemācīsieties izmantot mīlestības valodas, lai pozitīvi mainītu bērna uzvedību,
• radīsiet pamatu beznosacījuma mīlestībai pret savu bērnu.

Bonuss: praksē pārbaudīti knifiņi veiksmīgai saziņai bērna mīlestības valodās.
Atklājiet sava bērna galveno mīlestības valodu. Runājiet tajā! Un baudiet lieliskas attiecības ar savu priecīgo un pašpārliecināto bērnu :)

Skolotājiem, vecākiem

Gerijs Čepmens

5 mīlestības valodas pusaudžiem

Tīņu vecumā bērna pasaule pilnībā mainās. Stabilitāti šajā trauksmainajā laikā pusaudzis var gūt vienīgi apziņā, ka vecāki viņu joprojām mīl. Taču – uzmanību, vecāki! Pusaudži jāmīl citādāk nekā bērni.
Gāmatā 5 mīlestības valodas pusaudžiem noskaidrosiet:
* kādiem iekšējiem un ārējiem izaicinājumiem ir pakļauti pusaudži,
* cik svarīga pusaudža emocionālajai, intelektuālajai, sociālajai un garīgajai attīstībai ir vecāku mīlestība,
* kāda ir jūsu pusaudža mīlestības valoda,
* kā visefektīvāk izrādīt mīlestību savam pusaudzim,
* kāpēc pusaudzim ir svarīgi izjust neatkarību, atbildību un piemērotas robežas,
* kā palīdzēt pusaudzim tikt galā ar neveiksmēm.
Iemācoties paust mīlestību pusaudzim saprotamā veidā, var panākt labu kontaktu, nostiprināt savu autoritāti un palīdzēt pusaudzim izaugt par drošu un harmonisku jaunieti.

Skolotājiem, vecākiem

5 mīlestības valodas pusaudžiem
Jūs vēlēsieties, kaut šo grāmatu būtu izlasījuši jūsu vecāki

Perija Filipa

Jūs vēlēsieties, kaut šo grāmatu būtu izlasījuši jūsu vecāki

Visi vecāki vēlas savu bērnu izaudzināt priecīgu un nesačakarētu. Kā to izdarīt?
Aizraujoša, amizanta un asprātīga grāmata, kuras autore ir ievērojamā angļu psihoterapeite Filipa Perija. Viņa stāsta par to, kam, audzinot bērnus, ir nozīme un no kā svarīgi izvairīties, – gudri padomi vecākiem,
kā rīkoties un ko noteikti nedarīt. Filipa Perija nevis iesaka “ideālo plānu”, bet sniedz vispusīgu ieskatu par to, kas veido labas attiecības starp vecākiem un bērniem.
Šī grāmata piedāvā pilnīgi jaunu skatījumu uz bērnu audzināšanu.
Grāmatā apkopoti noderīgi padomi un vērtīgi ieteikumi, tāpēc to vēlēsies izlasīt visi vecāki, un katrs bērns gribēs, kaut to būtu lasījuši viņa vecāki.

Skolotājiem, vecākiem

Volfs Entonijs

Es klausītu savus vecākus, ja viņi aizvērtos

Ko teikt un ko neteikt bērniem pusaudža vecumā. Entonijs Volfs, bērnu un pusaudžu psihologs ar 30 gadu praktiskā darba pieredzi, nenoliedz, ka pusaudža padarīšana par cilvēku ir grūts un nogurdinošs darbs, tomēr viņš rosina izvēlēties citādu skatījumu. Grāmatā saistošā valodā izskaidrots, kādi ir 21.gadsimta pusaudži un kādi noteikumi jāievēro viņu audzināšanā. Īpaši noderīgi visiem vecākiem un pedagogiem būs padomi, kā sarunāties ar pusaudžiem sarežģītas situācijās, ko viņiem jautāt, ko atbildēt un kādas frāzes nelietot nekādā gadījumā. Iespējamās konfliktsituācijas ilustrētas ar atraktīviem dialogiem un piemēriem no reālās dzīves.

Skolotājiem, vecākiem

Es klausītu savus vecākus, ja viņi aizvērtos
Ko domā mans bērns?

Kerija Tanita

Ko domā mans bērns?

Uzzini, ko patiesībā domā tavs bērns, teikdams: “Skat, ko es izdarīju!”, “Bet es neesmu noguris” vai “Man ir neērti.”
Šajā grāmatā ir aplūkotas vairāk nekā 100 ikdienas situācijas, un tā palīdzēs tev atšifrēt bērna uzvedību, izprast tās psiholoģiskos iemeslus un reaģēt atbilstoši un pārliecināti.
Tu noskaidrosi, kādi sasniegumi gaida tavu bērnu vecumā no 2 līdz 7 gadiem un kā tikt galā ar tādām nopietnām problēmām kā emociju izvirdumi, brāļu/māsu sāncensība, miega traucējumi, drošība internetā un vēl vairāk.
Ieklausies sava bērna visdziļākajās domās un kļūsti par tādu vecāku, kāds vienmēr esi gribējis būt!

Skolotājiem, vecākiem

Tanita Kerija

Ko domā mans pusaudzis?

Attīstoties pusaudža smadzenēm, uzbango hormoni un pastiprinās neatkarības tieksmes, radot perfektu vidi vētrainiem ģimenes konfliktiem. Tikt galā ar vecāku pienākumiem kļūst arvien sarežģītāk. Bet, lūk, palīdzība!
Šajā unikālajā padomu grāmatā par pusaudžu audzināšanu mūsdienu pasaulē autore, izmantojot jaunākos zinātnes pētījumus par šo attīstības posmu, izskaidro pusaudžu uzvedību un sniedz ieteikumus, kā dažādās situācijās vislabāk rīkoties vecākiem - gan uzreiz, gan ilgtermiņā.
Grāmatā aplūkotas vairāk nekā 100 reālas ikdienas situācijas. Ko darīt, kad pusaudzis aizcērt tev deguna priekšā savas istabas durvis? Kā tikt galā ar satraukumu par drošību internetā un nevēlamu ietekmi draugu grupā? Kā runāt par problēmām mācībās un seksu?
Uzzini, kā radīt ģimenes vidi, kurā pusaudzis vienmēr jūt atbalstu, un kā nezaudēt pārliecību sarunās ar meitu vai dēlu. Palīdzi savam pusaudzim titk galā ar visu, ko dzīve viņam sagādā!

Skolotājiem, vecākiem

Ko domā mans pusaudzis?
Arī labas mammas drīkst kļūdīties jeb Kāpēc teorija ne vienmēr strādā praksē

Elīna Zelčāne

Arī labas mammas drīkst kļūdīties jeb Kāpēc teorija ne vienmēr strādā praksē

Uzdrīksties būt pietiekami laba, nevis ideāla mamma!
Kāda ir mamma Latvijā? Izpētot šo jautājumu, autore secina, ka vidusmēra latvietes prasības pret sevi ir pārāk augstas, lai viņa sevi atzītu par labu mammu.
Kur rodas supermammu stereotipi? Māmiņu blogos, diskusiju grupās vai intervijās sievietes par sevi atklāj tikai to, ko vēlas, bet kopaina, kas ietver arī neveiksmes un dusmas, paliek aiz kadra. Un dzimst ilūzija par ideālo mammu, kas ar visu tiek galā.
Kāda ir pietiekami laba mamma? Tāda, kura spēj radīt atbilstošu vidi bērna pamatvajadzību apmierināšanai. Apstākļi un iespējas katrai atšķiras, tomēr ikviena mamma spēj būt pietiekami laba pat tad, ja nevar sagādāt bērnam pilnīgi visu, ko gribētos, bet dod galveno – savu mīlestību.
“Šī grāmata ir aicinājums pārstāt sevi nosodīt un uzdrīkstēties būt nevis ļoti, bet pietiekami labai. Tādai, kas rūpējas par sava bērna vajadzībām, taču mēdz arī kļūdīties, nogurt vai sadusmoties. Es nesniedzu padomus par bērnu audzināšanu, bet rakstu par savu un citu sieviešu pieredzi un šaubām, vai tiešām esam gana labas mammas.” Elīna Zelčāne
“Šī grāmata izstaro īstu reālas ģimenes dzīvošanas siltumu, kas pacietībā un maigumā radīts un nosargāts. Noderēs visiem, kam rūp dzīves pamatvērtības.”

Skolotājiem, vecākiem

Adele Fābere, Eleina Mazliša

Kā runāt ar bērniem, lai bērni klausītos un kā klausīties, lai bērni runātu

Šajā izdevumā abas speciālistes dalās ar jaunākajām atziņām un ierosinājumiem, kas balstās uz gadu gaitā vadītajos semināros gūto atgriezenisko saikni. Viņu ieteiktās efektīvās komunikācijas metodes un paņēmieni piedāvā novatorisku pieeju dažādu attiecību un uzvedības problēmu risināšanai.
Jūs uzzināsiet, kā
• tikt galā ar bērna negatīvajām jūtām – vilšanos, sarūgtinājumu, dusmām utt.;
• izrādīt dusmas, nenodarot pāri bērnam;
• veicināt bērna vēlmi sadarboties;
• novilkt stingras robežas, saglabājot labvēlību;
• izmantot alternatīvas sodam un izteikt atzinību;
• veicināt bērna patstāvību;
• mierīgā ceļā risināt konfliktsituācijas ģimenē.

Skolotājiem, vecākiem

Kā runāt ar bērniem, lai bērni klausītos un kā klausīties, lai bērni runātu
Tavi ledlauži. Spēles darbam ar grupām

Tavi ledlauži. Spēles darbam ar grupām

Jaunajā spēļu krājumā "Tavi Ledlauži" ietvertas četru veidu spēļu grupu apraksti- spēles ledlauži, aktivizētāji, komandu saliedēšanas un atgriezeniskās saites gūšanas spēles. Krājums domāts visiem, kuri strādā izglītības jomā - pedagogiem, koučiem, jaunatnes lietu speciālistiem, grupu treneriem, vadītājiem. Krājumā ietvertas spēles, kuras aktivizē un uzmundrina grupu, veicina savstarpēju iepazīšanos un saliedēšanos, mazina barjeras starp cilvēkiem, kā arī palīdz iegūt atgriezenisko saiti par sevi vai piedzīvoto nodarbībās.

Skolotājiem, vecākiem

Bikše Kaspars, Ozola Māra

13 mans laimīgais skaitlis. Skolēna veiksmes rokasgrāmata

Ikviens ir sastapies ar bērniem un jauniešiem, kuri netiek galā paši ar sevi, uzskata sevi par neveiksminiekiem un nespējīgiem. Diemžēl tā domā arī daudzi pieaugušie. Cerams, ka vēl vairāk ir veiksmīgo, kuri grib sasniegt vēl vairāk. Ir daudz cilvēku, kuri labprāt sevi pilnveidotu, tikai nezina, kā to darīt. Gudrām grāmatām pilnas malu malas, bet ar ko sākt? Gribas palīdzēt savam bērnam, audzēknim vai skolēnam, bet pietrūkst padoma. Jāplāno audzināšanas stunda vai nodarbība, bet pietrūkst materiālu, nav laika tos sagatavot. Līdzīgu situāciju ir bez gala. Šī grāmata nāk kā palīgs, lai vienkāršiem vārdiem skaidrotu sarežģītas lietas un dotu padomu grūtā situācijā un plecu pie pleca kopā ietu pa garo sevis pilnveidošanas ceļu.

Skolotājiem, vecākiem

13 mans laimīgais skaitlis. Skolēna veiksmes rokasgrāmata
Naudiņš mācās saprast naudu. Papildināts izdevums

Jērāne Jolanta, Vilcāne Kristīne

Naudiņš mācās saprast naudu. Papildināts izdevums

2017.gada izdevums 2020.gadā papildināts ar nodaļu "Atver sirdi pasaulei" par labdarību.
Grāmata veidota kā darbu burtnīca, lai bērns var līdzdarboties, izmēģināt jaunās zināšanas, atpūsties no lasīšanas, veltīt laiku pārdomām par saviem mērķiem un sapņiem.

Skolotājiem, vecākiem