Valsts svētku koncerts (video)

16. novembris, 2021

Cienījamie skolēni, skolotāji, skolas darbinieki, skolēnu vecāki!

Mūsu tautai jau kopš seniem laikiem ir bijusi viena vienīga vēlēšanās – dzīvot brīvā valstī. Vēsture Latviju nav saudzējusi – daudzus gadu simtus tā bijusi svešzemju jūgā, taču neskatoties uz to, latviešiem nekad nezuda cerība – veidot pašiem savu valsti.

Un tā, 1918.gada 18.novembrī dzima brīva, neatkarīga Latvija.

Dzimtenes mīlestības sākums meklējams katra ģimenē un  skolā, kurā paspilgtinām patriotisko audzināšanu. Esiet lepni par ikvienu labo darbu, kas paveikts ikdienā, jo Latvija – tie esam mēs!

Un mums ir ticis viszilākais ezers
Un rudākais rudzu lauks.
Visbaltākā bērzu birzs,
Vismelnākais rupjmaizes klaips.

Un tieši Latvijai ticis
Vissvētākais debesu jums,
Jo savu visskaistāko zemi
Dievs ir atdevis mums.

(Laimonis Vāczemnieks)

Šogad Latvijas 103.dzimšanas diena, vairāk kā jebkad agrāk, liek ieskatīties un ieklausīties sevī…, savā ģimenē, iedegt sirdsliesmiņas, lai gaismas, prieka, mīlestības nepietrūkst.

Ielikt vāzē pēdējo rudens mārtiņrozi un tās rūgtajā smaržā iečukstēt burvju vārdus:

TEV MŪŽAM DZĪVOT, LATVIJA!

Esam stipri savā Latvijā, savā novadā, savā skolā un savā ģimenē!

Lai mums skaisti valsts dzimšanas dienas svētki!

Ogres sākumskolas administrācija