“Latvija, Tu esi zvaigzne, kas visspožāk starp citām mirdz”

2. decembris, 2021

n izveidot kopīgu darbu ar nosaukumu “Latvija, Tu esi zvaigzne, kas visspožāk starp citām mirdz”.

Novembrī Ogres centrālas bibliotēka aicināja pirmsskolas un jaunāko klašu skolēnus piedalīties radošo darbu izstādē un izveidot kopīgu darbu ar nosaukumu “Latvija, Tu esi zvaigzne, kas visspožāk starp citām mirdz”.

Arī mēs, Ogres sākumskolas 1. a klases skolēni un audzinātāja, esam starp 147 dalībniekiem, kas piedalījās un izveidoja kopīgu radošo darbu par piedāvāto tēmu.

Ogres centrālās bibliotēkas logi līdz pat 1. decembrim bija pārvērtušies par īstu mākslas galeriju. Garāmgājējiem bija iespējams aplūkot bērnu veidotos darbiņus, kas tapuši kā veltījums Latvijas svētkiem.

Paldies Ogres centrālajai bibliotēkai par iespēju piedalīties izstādē! Paldies par saņemtajām balvām un pateicības rakstu!

Anete Lasmane, Ogres sākumskolas 1.a klases audzinātāja