Esam finālā “Ventspils IT izaicinājumā”

2. decembris, 2021

Ventspils Digitālais centrs un Ventspils pilsēta 6. reizi izaicina 1.-12.klašu skolēnus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas parādīt savas prasmes un zināšanas radošā tehnoloģiju pielietošanā tehnoloģiju konkursā “Ventspils IT izaicinājums”.

Ventspils Digitālais centrs un Ventspils pilsēta 6. reizi izaicina 1.-12.klašu skolēnus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas parādīt savas prasmes un zināšanas radošā tehnoloģiju pielietošanā tehnoloģiju konkursā “Ventspils IT izaicinājums”.

Konkursa fināla kārta, kurā iekļūst tikai 64 erudītāko dalībnieku komandas, to vidū arī mēs – Ogres sākumskolas 1. a klases komanda “Mazie vienradži”. Mūsu uzdevums sagatavoties šim konkursam, jēgpilni  apgūt un padziļināt savas zināšanas un pielietot tās, lai 6.decembrī konkursā apliecinātu savas prasmes un gūtu gandarījumu par paveikto.  

Turēsim īkšķus, lai viss izdodas arī finālā, kas būs  tiešsaistē!

Anete Lasmane,
Ogres sākumskolas 1.a klases audzinātāja