Valsts prezidenta pateicības uzrunas: “Es – Latvijas nākotnes veidotājs” dalībniekiem

30. novembris, 2021

Jau tradicionāli pirms valsts svētkiem Valsts prezidenta kanceleja organizē konkursu 5.–12. klašu skolēniem, kurā aicina bērnus un jauniešus iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā.

Jau tradicionāli pirms valsts svētkiem Valsts prezidenta kanceleja organizē konkursu 5.–12. klašu skolēniem, kurā aicina bērnus un jauniešus iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavot uzrunu rakstiskā formātā vai videoformātā. Šī gada konkursa temats, par ko jāsagatavo bija  uzruna: “Es – Latvijas nākotnes veidotājs”.

Konkursa mērķis ir veicināt jaunās paaudzes kritisko domāšanu, pilsonisko apziņu, izpratni par vienlīdzību sabiedrībā un patriotiskumu, vienlaikus arī interesi par Latvijas valstiskumu un Valsts prezidenta institūciju.

Konkursam savas uzrunas iesniedza arī mūsu skolas skolēni. Pirmssvētku dienās par savu veikumu saņēma pateicības no Valsts prezidenta Ogres sakumskolas 5.e skolēni Hanna Grinberga un Miķelis Viestards Teivens, 5.a klases skolēns Hugo Fikke un 6.c klases skolniece Ieva Kauliņa. Paldies par atbalstu skolēnu vecākiem un skolotājām Jolantai Bardovskai un Regīnai Hanzenai.

Apsveicam!

Informāciju sagatavoja:
Ogres sākumskolas Valodu jomas vadītāja  Līga Bužere