Lepojamies ar sasniegumiem

7. janvāris, 2022

Apsveicam Ogres sākumskolas 5.c klases skolnieci Evelīnu Ķēniņu, kura 6.-7. klašu konkurencē ieņēma 1.vietu Ogres novada individuālajās spēka izturības sacensībās!

Apsveicam Ogres sākumskolas 5.c klases skolnieci Evelīnu Ķēniņu, kura 6.-7. klašu konkurencē ieņēma 1.vietu Ogres novada individuālajās spēka izturības sacensībās!

No 1.-19. decembrim norisinājās Ogres novada skolu skolēnu spēka mēnesis, kura ietvaros ikvienam 6.-7.; 8.-9. Un 10.-12.klašu skolēnam bija iespēja iesūtīt savu veikumu video formātā izpildot 3 vingrinājumus (atspiedieni, vēdera prese un pietupieni), katru 1 minūtes garumā, tādejādi šādā virtuāli attālinātā sacensību formātā noskaidrojot, kurš Ogres novada skolēns šo vingrinājumu kopumu spēs izpildīt visvairāk reižu. 

Apsveicam Ogres sākumskolas 5.c klases skolnieci Evelīnu Ķēniņu, kura 6.-7. klašu konkurencē ieņēma 1.vietu, šos spēka vingrinājumus (atspiedieni, pietupieni un vēderprese) trīs minūšu laikā izpildot 184 reizes (summā, pildot visas 19 dienas pēc kārtas, rezultāts 3000 reizes). Jāatzīmē, ka šis bija arī otrais labākais rezultāts starp visiem 6.-12.klašu dalībniekiem. 

Ar pārējiem rezultātiem un dažādiem tuvākajiem skolēnu konkursiem var iepazīties Ogres novada sporta centra mājas lapā – https://ogressportacentrs.lv/2022/01/03/nosledzies-ogres-novada-skolenu-speka-menesis