LEPOJAMIES! 20./21.m.g. 2.semestra sasniegumi

26. janvāris

Ogres sākumskola lepojas ar sasniegumiem olimpiādēs un konkursos.

OGRES SĀKUMSKOLA LEPOJAS AR SASNIEGUMIEM OLIMPIĀDĒS UN KONKURSOS

Matemātikas 71. olimpiāde 2.posms

  • Melānija Muižniece – 1.vieta, sk. Inta Bredika
  • Annika Ramza – 3.vieta, sk. Inta Bredika
  • Nora Keserovska – 3.vieta     
  • Kristīna Kviese – 3.vieta       
  • Gustavs Millers – 3.vieta
  • Madara Pētersone – 3.vieta, sk. Daila Živuļina
  • Raimonds Strods – 3.vieta
  • Ēvalds Vališevskis – 3.vieta, sk. Sandra Kalniņa

Skatuves runas konkurss

  • Elizabete Turķe – I pakāpe
  • Kristofers Pasatovs – I pakāpe
  • Reinita Jermakova – I pakāpe
  • Elīza Vilgerte – I pakāpe 
  • Grieta Blūma – I pakāpe
  • Agnese Grunde – I pakāpe
  • Adrians Praličs – II pakāpe
  • Nora Keserovska – II pakāpe

Rēzija Spūle – A pakāpe, sk. Indra Tilaka

Tik vai.. Cik?

  • Alise Arnīte – 2.vieta Fiālā(4.kārta) Latvijā,

sk. Dace Bužere

  • Sofija Rudzīte – laureāts 3.kārtā,
  • Ance Stukāne – laureāts 3.kārtā, sk. Dace Bužere
  • Kate Mazure – laureāts 3.kārtā, sk. Ilona Dika
  • Timurs Mihailovs – laureāts 3.kārtā,
  • Elizabete Skujiņa – laureāts 3.kārtā,  sk. Sandra Kalniņa

Starpnovadu konkurss „Asini prātu!”

1. un 2.klašu skolēniem

  • Mārcis Volkops – 1.vieta un 3.vieta
  • Raivo Karlsons – 5.vieta 
  • Estere Truksne – 6.vieta

sk. Dzintars Kaņeps

Konkurss “Mācos pats”

  • Elza Ieviņa – 1.vieta valstī, sk. Karīna Burija

Eibisi skoliņas zīmēšanas konkurss

  • Adrians Žučkovs – 1.vieta, sk. Karīna Burija

Virtuālās sacensības „Olimpiskais Mēnesis 2021” 

  • 1.vieta – 1.e klasei  1.- 4.kl.grupā, sk. Karīna Burija

Elektrum.lv

  • Paula Eisaka – skatītāju simpātija, sk. Karīna Burija

Baltik Elektro konkurss 

„Uzzīmē, ar ko Tev saistās skola!”

  • Evelīna Ķēniņa – 1.vieta, sk. Diāna Ķēniņa
  • Viviana Gintere, Edgars Šliseris, Paula Eisaka  – žūrijas simpātijas balva, 

sk. Diāna Ķēniņa

ZZČ – tituls Aktīvākā Skola

  • Paula Eisaka
  • Evelīna Ķēniņa 
  • Raivo Karlsons
  • Miks Eisaks
  • Mārtiņš Ķēniņš, Raivis Krūmiņš, Rūta Zvirgzdiņa
  • Nora Kukule, Kristiāna Raciņa

RJTC radošais konkurss „RJTC 70.dzimšanas diena”

  • Zemgus Ziņģītis – žūrijas simpātiju balva, sk. Diāna Ķēniņa

Rīgas Jauno tehn.centrs Lego konkurss „Kad pasaciņa ciemos nāk…8”

  • Evelīna Ķēniņa –žūrijas simpātiju balva
  • Zemgus Ziņģītis –žūrijas simpātiju balva, 

sk. Diāna Ķēniņa

Rīgas Jauno tehn.centrs Lego konkurss „Kad pasaciņa ciemos nāk…9”

  • Evelīna Ķēniņa –2.vieta, 
  • Valters Stukāns –3.vieta, 
  • Bruno Spricis- žūrijas simpātiju balva,

sk. Diāna Ķēniņa

Radošo darbu konkurss „Mantojums”

  • Zemgus Ziņģītis – 1.vieta valstī ģimene

Konkurss “Eiropas eksāmens” 

  • Atzinības 24 skolēniem, 

sk. Anete Lasmane

“Izstāsti man savu sapni” 

  • Nora Keserovska – sk. Eva Ozere
  • Kristiāna Raciņa – sk. Regīna Hanzena
  • Daniela Majore – sk. Eva Ozere
  • Tīna Beikerte – sk. Regīna Hanzena
  • 3 skolēni mācās ģimnāzijas 7.kl.

– sk. Skaidrīte Logina-

Virtuālās sacensības „Olimpiskais Mēnesis 2021”

  • Boriss Bitko 1.vieta              Mārtiņš Ķēniņš 1.vieta
  • Evelīna Krūze 1.-2.vieta    
  • Evelīna Ķēniņa 1. – 2.vieta
  • Tomass Stepulāns 2.vieta    
  • Austris Grīnbergs 3.vieta        Šarlote Bitko 3.vieta
  • Raivis Krūmiņš, Matīss Bičkovskis  2.-3.vieta
  • Miks Gustavs Ertmanis 2.-3.vieta

 „Olimpiskā diena 2020” 1.vieta, 

sk. Edvīns Meinerts, Rolands Pauliņš 

  • Evelīna Krūze                           Evelīna Ķēniņa 
  • Viktorija Millere                      Roberts Cimers
  •  Maksims Kudrjavcevs           Ieva Kauliņa 
  •  Ričards Mičulis                       Marta Zalāne
  •  Evelīna Lismane                     Valters Skujiņš
  •  Matīss Jansons                        Betija Trautmane
  •  Luka Hlebovickis                   Māris Latatujevs

MĀCĪBU SASNIEGUMU IZAUGSMES BALVA 6.KL. IZGLĪTOJAMAJIEM

  • Melānija Muižniece 6.c 
  • Patrīcija Eglīte 6.c
  • Anna Sala 6.c
  • Katrīna Zaļeniece 6.e
  • Tīna Terēze Beikerte 6.g