Apsveicam! Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022 ir noslēdzies un rezultāti apkopoti!

7. marts, 2022

No 7. – 14. februārim norisinājās virtuālais Latvijas skolu Ziemas festivāls, skolēniem sacenšoties un rezultātus fiksējot ar viedtālruņiem īpaši Ziemas festivālam izveidotā digitālā platformā. Sacensību mērķis ir dot iespēju jebkuram skolēnam bez profesionālām iemaņām nodarboties ar ziemas un ziemā pieejamiem sporta veidiem ar sacensību elementiem.

Paldies visiem Ogres sākumskolas šī pasākuma dalībniekiem un interesentiem!

Ogres sākumskolai kopvērtējumā 25.vieta no 161 konkurentu skolām. Šis ir vērā ņemams rezultāts, jo piedalījāmies pirmo reizi un esam konkurencē arī ar vidusskolām, ģimnāzijām un tehnikumiem, tātad vecākiem skolēniem.

Pasākumā no mūsu skolas reģistrējās vairāk kā 60 dalībnieku. Paldies vecākiem par uzdrīkstēšanos un palīdzību reģistrējoties!

Ogres sākumskolas skolēni 8 dienu laikā soļojot, skrienot un slēpojot sakrāja 1193 km, kas laika ziņā bija 19 dienas 4 stundas 18 minūtes 51 sekunde.

Godalgoto vietu ieguvēji zēnu konkurencē:

I vieta – Austris Grīnbergs 175,6 km

II vieta – Matīss Savickis 85,4 km

III vieta – Matīss Torohovičs 84,4 km

Godalgoto vietu ieguvēji meiteņu konkurencē:

I vieta – Evelīna Ķēniņa 77,6 km
II vieta – Megija Simanoviča – 60,2 km

III vieta Estere Grūbe – 57,8 km

Aktīvākās skolotājas: Elita Geca (92,5 km), Iveta Krūmiņa (86,8 km), Diāna Ķēniņa (62,5 km), Līga Bužere (35,9 km) un Ingūna Balode (28,1 km).

Rezultāti kopā ar skolotājiem 1552,1 km, no tiem:

Nostaigāti – 1375,4 km
Noskrieti – 63,9 km
Noslēpoti – 112.3 km

Uz tikšanos nākošajā Ziemas festivālā!

Video: Vita Putāne

Video montāža: Diāna Ķēniņa