Uz Ķemeru dabas parku

29. septembris, 2015

Ogres sākumskolas skolēni dodas uz Ķemeru dabas parku, Dzintaru mežaparku, lai kopīgi atpūstos un iepazītu dabas krāsainību.

17. septembrī mūsu klase bija ekskursijā uz Ķemeru parku, jūru un Dzintaru atrakciju parku. Pa purvu nogājām 3,5 km! Šis purvs ir veidojies vairākus tūkstošus gadu. Jūrā es pirmo reizi ieraudzīju īstu medūzu. Parkā gāju šķēršļu joslu un šūpojos. (Reinis)

Bija labi iemācīties jaunus  purva augus faktus par purvu. Es uzzināju, ja iekāpšu purvā, tad mana pēda tur paliks vairākus gadus. Šī ekskursija bija ieplānota pareizā dienā. Tā bija ideāla! (Kārlis M.)

Es satraukts sēdēju autobusā. Purvs izskatījās savādāks, nekā biju iztēlojies. Atrakciju parkā kārtīgi paskriteļoju pa gaisu. (Raitis B.)

Purvā aug rasenes, kuras ēd kukaiņus, zilās, skaistās mellenes. Mums stāstīja, ka purvā sastopamas čūskas un vilki. Jūrā mēs medījām medūzas. (Roberts)

Bijā pie Ķemeru avotiņa. Ūdens smaržoja pēc vecām olām.. Purvā aug maza auguma priedes, kuras ir 80 gadus vecas. (Līva)

Skatu tornī mums iedeva binokļus, lai mēs apskatītu purva neparasto apkārtni. (Rihards)

Kad nonācām pie purva skatu torņa, mums iedeva lapu ar uzdevumiem. Vajadzēja parādīt, ka esam labi klausījušies gides stāstījumu. (Mārtiņš)

Purvā bija daudz ezeriņu un akaču. Mums stāstīja, ka tur ir mūmijas. Baisi! Pie jūras paņēmu medūzu rokās. Tā bija kā želeja! Bērnu atrakciju parkā ar draugiem no sirds izskrējos, kāpelēju pa „zirnekli”, šūpojos. (Eduards)

Pilnīgi neticami, ka purvs var būt tik milzīgi liels! Es redzēju lielu tārpu! Viņš kustējās un ar galvu mums māja (Sintija)

Man ļoti patika purva dabas taka Ķemeros! (Raitis R.)

Mums ļoti noveicās ar laika apstākļiem un sauli! Iesaku visiem aizbraukt uz Ķemeriem izgaršot veselīgo sērūdeni! (Marta)

Pēc lielās jautrības  un arī piedzīvojums Dzintaru Mežaparkā devāmies mājās atpūsties. Paldies mūsu jaukajām skolotājām Dailai un Regīnai! Diena tiešām bija izdevusies! (Justīne)

Vēl raksti šajā kategorijā