Tēvu diena 5.b

21. septembris, 2016

Tēva diena ir jauni svētki, kas pie mums ienākuši salīdzinoši nesen. Tomēr 5.b klasē tie kļuvuši nu jau par tradīciju.

Māmiņdienas pasākumi pavasaros vienmēr tiek plaši svinēti un atzīmēti gan bērnudārzos, gan skolās, gan ģimenēs. Ne tik plaši atzīmējam Tēva dienu septembrī. Tēva diena ir jauni svētki, kas pie mums ienākuši salīdzinoši nesen. Tomēr 5.b klasē tie kļuvuši nu jau par tradīciju.

img_6111Arī šogad 16. septembrī skolā pulcējāmies uz kārtējo Tēva dienas svinēšanu. Vispirms bērni sveica tētus klasē. Katrs saņēma bērna gatavotu kaklasaiti ar novēlējumu un pateicības vārdiem tētim. Pēc tam skolēni veda tēvus uz skolas aulu, kur viņus gaidīja “jautrās mammas” ar dažādiem muzikāliem konkursiem.

Tēti tika sadalīti divās komandās, un sākās dziesmu minēšanas duelis. Bērni aktīvi palīdzēja un juta līdzi. Pēc garās darba nedēļas nogurušie vīri pamazām atraisījās, un, bērniem palīdzot, balsis kļuva arvien skanīgākas. Pēc dziesmu dueļa sekoja dziesmu minēšana pēc attēliem, tad – pēc dungošanas. Tomēr visatraktīvākā bija aktivitāte “Dejo ar tēti”.

img_6253Zālē valdīja jautrība un sirsnīga atmosfēra. Jā, pa šiem gadiem esam kļuvuši par savējiem. Ne tikai bērni, bet arī vecāki. Par to vissiltākos paldies sakām mūsu klases audzinātājai Regīnai! Viņa ir pratusi mūs kopā saturēt, rosinājusi kopā darbus darīt un arī svētkus svinēt.

Un patiesi, visi kopā svētkus varam sarīkot un radīt, ja vien to vēlamies. Paldies mūsu Aijai un Anitai, kuras uzņēmās lielos organizēšanas darbus! Paldies visām “jautrajām mammām” par palīdzēšanu viņām! Paldies mūsu bērniem par skaistajiem tētu apsveikumiem! Un paldies tēviem, ka bija kopā ar saviem bērniem šajos svētkos!

Šis vakars bija tik svarīgs, jo Tētis taču ir tik nozīmīgs, un šovakar viņš bija blakus!

Informāciju sagatavoja,
Inga Zvirgzda – Roberta māmiņa