Tētim katru gadu svētki!

26. septembris, 2016

6.c klases tēvu dienas pasākumā tika spēlēta spēle “LoQuiz” un aktīvi sportots Ogres pilsētā.

Tu staigāt un skriet mani mācīji,
Un pasakas par vilkiem un lāčiem stāstīji,
Un vakarā gulēt ,kad liki,
Tad vienmēr Tu samīļots tiki! 

Šo četrrindīti un uzaicinājumu uz Tēvu dienas pasākumu saņēma katrs 6.c klases skolēns un vecāks, atverot e-klases vēstulīti, no mūsus klases audzinātājas. Īpaši par to priecājās mammas, jo pagājušājā gadā visas mammas ieņēma Tēvu dienas pasākumā tiesnešu lomas, bet šogad viss mainījies… Laiks iet uz priekšu, viss attīstās straujiem soļiem. Tieši tāpēc šogad visām 6. c klases skolēnu ģimenēm bija uzdevums kopīgs, izvirzot tēti vai mammu par komandas kapteini, spēlēt spēli LOQUIZ – http://www.ezi.lv/lv/ezi/loquiz, izmantojot planšetes, t.i. ,veikt uzdevumu, orientējoties noteiktajā kartē, atbildot uz jautājumiem. No jautājumu pareizi sniegtajām atbildēm bija atkarīgs maršruta garums un punktu daudzums.

Sacensības uzsākām vēlā pievakarē, jo lielākā daļa klases kopā ar galveno „Gudrs, vēl gudrāks” pusfinālistu Rimantu Rozi īsi pirms plkst.19.00 ieradās no televīzijas ierakstu studijas.

Pirms orientēšanās uzveduma veikšanas notika iesildīšanās, un tad mūsu divas Ežu Madaras http://www.ezi.lv, kuras bija ieradušās no Valmieras, lai mums noorganizēto šo interesanto uzdevumu, kas šobrīd ir Latvijā pavisam kas jauns, sadalīja lielo dalībnieku skaitu piecās komandās. Pirms starta tika izstāstīts viss veicamais, kā arī deva laika limitu – 70 minūtes. Lielais 6.c klases ģimeņu pūlis aizplūda Ogres apkārtnē.

Tumsa ar katru brīdi visu apkārtni darīja tumšāku. Labi, ka lielais apaļais mēness un skolotājas mašīnas apgaismojums darīja gaišu teritoriju, kur finišēja mūsu komandas. Slapjām mugurām, emocijām pārpildītie mammas un tēti, nemaz nerunājot par pašiem 6.c klases skolēniem un viņu brāļiem un māsām. Ko tik katrs nebija jaunu uzzinājis? Piemēram, ka 6.c klasē katru dienu zied rozes (jo diviem skolēniem ir uzvārds Roze), kā ķīniski ir mežs un koks, kā arī to, ka 5 kaķI 5 peles noķerT tomēr 10 minūtēs nevar, nevis vēl 5 minūtēs . Tā ir tikai neliela daļa no plašā jautājuma klāsta. Sekoja punktu paziņošana un apbalvošana. I. vietu godam izcīnīja komanda, kura saņēma saldumu kārbu „Vāverīte”un dzirkstošo dzērienu „Mežezers”.

loquiz_6c

Visi bijām piekusuši, bet priecīgi, draudzīgi baudījām māmiņu sarūpētos cienastus. Tie bija bezgala garšīgi! 6.c klases skolēni saviem vecākiem pateicās par aktīvo iesaistīšanos šajā pasākumā, dāvinot mazu saldumu ar priecīgu sejiņu un buču uz vaiga.

Klases audzinātāja savā un mūsu vārdā teica milzīgu paldies jaukajām meitenēm no Valmieras un, novēlot laimīgu mājupceļu, ceļa maizē līdzi deva torti „Cielaviņa”, lai pietiek arī turpmāk spēka un enerģijas šāda veida pasākumu organizēšanā.

Ja arī Tu gribi izmēģināt kaut ko jaunu, pavadīt interesanti savu brīvo laiku pats vai kopā ar draugiem , vai ģimeni,tad ieskaties:

Informāciju sagatavoja: 6.c klases skolnieka Alda mamma – Marina Tribocka