Būt aktīviem ir forši!

30. maijs, 2016

Nākamajā mācību gadā sportosim ik dienu projekta “Sporto visa klase” ietvaros, turklāt darīsim to visi kopā, mammas, tētus, mazos un lielos brāļus un māsas ieskaitot!

DSCN3324Kā godam nosvinēt to, ka nākamajā mācību gadā mēs – tad jau 3.c klase – sportosim ik dienu projekta “Sporto visa klase” ietvaros? Protams, sportojot un aktīvi pavadot laiku. Turklāt darot to visiem kopā, mammas, tētus, mazos un lielos brāļus un māsas ieskaitot.

Tā kā pie sportiskiem sasniegumiem bez cīņas netikt, skolotāja Dace Bužere ar skolotāju Aiju Sirsniņu un palīgiem bija sagatavojušas astoņus dažādus pārbaudījumus. Sadaloties ģimeniskās komandās, 2.c klases skolēni ar vecākiem, brāļiem un māsām nebija īpaši skubināmi pārbaudīt savu veiklību, spējas un zināšanas, piemēram, ar matemātiskiem uzdevumiem piepildītā orientēšanās trasē, čiekuru, melnzemes un pupiņu svēršanas sacensībās, bumbiņas mešanā mērķī vai pat koka gotiņas izjaukšanas un salikšanas uzdevumā. Un, lai arī no pārbaudījuma uz pārbaudījumu komandas skrēja, stratēģiski vērtēja, pie kura uzdevuma gaidītāju rinda mazāka, lai uzdevumus veiktu pēc iespējas ātrāk, un ik pa brīdim salīdzināja, kurš jau vairāk “bāzēs” pabijis, konkurence bija ļoti draudzīga. Vai tad citādāk basketbola bumba “sodiņa” mešanai tiktu uzticēta mazajai māsai, pagaidīts vai skaļi apspriests, cik īsti sauju ir kilogramā pupiņu?

DSCN3345Kurš uzvarēja? Visi. Jo sportot kopā ar draugiem un ģimeni ir forši! Priecāties par projektā “Sporto visa klase” vinnētu ekipējumu un bumbām skolai ir forši. Un pēc kārtīgas izskriešanās, orientēšanās, dažāda izmēra bumbu mešanas, rēķināšanas, celšanas, svēršanas un šūpošanās šūpolēs pavasara vakarā kopā uzcept desiņas un karsēt zefīrus – vēl jo foršāk!

Novērtējot mūsu vēlmi un gatavību sportot, no pelēkajiem mākoņiem izlīda arī saulīte, kas tur bija slēpusies vairākas dienas. Būt aktīviem ir forši!

Informāciju sagatavoja,
Kurta mamma  Lāsma Vaivare