Muzikālais grupas “The Sound Poets” sveiciens

30. maijs, 2016

Muzikālais grupas “The Sound Poets” sveiciens izskanēja šodien – pēdējā skolas dienā!

IMG-20160530-WA0001Grupa “The Sound Poets”, kuras albums “Pulsē” Mūzikas ierakstu gada balvas ceremonijā “Zelta Mikrofons” atzīts par “Gada albumu” un “Labāko popmūzikas albumu”, savu vienīgo koncertu šovasar sniegs 27. augustā Siguldas pilsdrupās.

Biļetes uz koncertu no š.g. 20.aprīļa bija pieejamas “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, bet līdz š.g. 4. maijam noritēja īpaša akcija visiem skolvadības sistēmas E-klase lietotājiem – iegādājoties biļeti, sekojot reklāmas banerim E-klase vietnē, bija iespējams laimēt īpašu “The Sound Poets” koncertu savā skolā.

Mūsu skolas 5.c klases skolnieces Patrīcijas Šķēles mamma iegādājās biļetes un laimēja Ogres sākumskolai šo reklāmas koncertu!

Muzikālais grupas “The Sound Poets” sveiciens izskanēja šodien – pēdējā skolas dienā!