Sveicam mammadaba meistarklases

8. jūnijs, 2016

AS „Latvijas valsts meži„ katru mācību gadu aicina skolas atklāt dabu kā labāko mācību klasi un doties ārā – Mammadaba meistarklasē.

Saites

mezsAS „Latvijas valsts meži„ katru mācību gadu aicina skolas atklāt dabu kā labāko mācību klasi un doties ārā – Mammadaba meistarklasē, kur var izjust zemi, sauli un ūdeni uz savas ādas, jo tie ik dienu veic īstu meistardarbu – rada arvien plašāku Latvijas zaļo sirdi – mežu!

Mammadaba meistarklasē šogad bija skolotājiem jāpaveic kopā ar bērniem 3 MEISTARDARBI:

  • ĀRA MEISTARSTUNDA
  • KOKA MEISTARSTIĶIS
  • MEŽA MEISTARDIENA

Dalībnieki oktobrī saņema pa pastu īpašu plakātu jeb “meistardarbu dēli”, kur bija jāfiksē veiktie darbi fotogrāfijās ar īsiem aprakstiem, un aizpildītais “meistardarbu dēlis” ar fotogrāfijām jānosūta pa pastu AS „Latvijas valsts meži” Komunikācijas daļai. Iesūtīto klašu meistarīgākie darbi vasarā piedalīsies izstādēs LVM un Mammadaba objektos. Klasēm, kuras veikušas vismaz divus meistardarbus, tās saņem Mācekļu diplomu, bet klase, ja paveikusi visus 3 meistardarbus, tā iegūst Meistaru diplomu un pārsteiguma balvas.

DSCN7546Sveicam mūsu skolas Mammadaba meistarklases, kuras saņēma no AS „Latvijas valsts meži” Meistaru diplomu un pārsteiguma balvas:

Skolas, kas iesaistījušas visvairāk bērnu meistardarbu veikšanā, pretendē uz gada MAMMADABA VĒSTNIECĪBAS titulu un MEISTARĪBAS MEŽA iegūšanu. MAMMADABA MEISTARSKOLAS – zaļākās Latvijas skolas, kas jau bijušas MAMMDABA VĒSTNIECĪBAS, par piedalīšanos saņem jaunu koka figūriņu, kuru pievieno savas skolas  MEISTARĪBAS MEŽAM!

Papildu informācija atrodama vietnē www.mammadaba.lv/skolam

Informāciju sagatavoja
klašu audzinātāju MK vadītāja Jolanta Bardovska