ZZ Čempionāta – 2016 un ZZ “online” fināls Jūrmalā

28. maijs, 2016

Mācību gada nogalē 5.c klase devās uz ZZ Čempionāta finālu, kurš norisinājās visas dienas garumā Jūrmalā.

zz_10 selfijs arvejoniMācību gada nogalē 5.c klase devās uz ZZ Čempionāta finālu, kurš norisinājās visas dienas garumā Jūrmalā. Paralēli ZZ Čempionāta finālam notika ZZ Onlaina fināls, kurā izcīnījuši bija iespēju piedalīties seši 5.c klases skolēni – Patrīcija Šķēle, Beāte Vaska, Justīne Stāvus, Aldis Tribockis, Elizabete Rislinga  un Kristiāns Frīdenbergs. Finālistu vidū vēl bija viens 12.klases un viens 8.klases klases skolēns no citām Latvijas skolām. Finālā tika iespēja dota katram finālistam rast pareizās atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. Jautājumi bija dažādi. Lai kādi tie arī nebūtu bijuši, tomēr mums 5. klases skolēniem bija diezgan grūti konkurēt ar 8. un 12. klases skolēniem. Mēs galveno balvu neieguvām, bet pārsteiguma balvas un milzīgu pieredzi saņēmām gan. Balvas pasniedza un finālu vadīja atraktīvais šovu vadītājs Renārs Zeltiņš.

Šī diena arī paliks ilgi atmiņā visam mūsu klases kolektīvam un skolēnu vecākiem, kuri  baudīja veiksmes un neveiksmes visas dienas garumā ar mums – 5.c klasi un mūsu audzinātāju.

Informāciju sagatavoja 5.c klases skolniece
Elizabete Rislinga