Sveiciens mīļajām māmiņām

8. maijs, 2021

Māmiņ, paldies Tev par dienām, ko pavadam kopā. Paldies par brīžiem, kad esi blakus un atbalsti. Paldies, ka vienmēr esi ģimenes gariņš, kas par visu rūpējas. Paldies, ka tik ļoti mūs mīli.

Paldies ……

Kad pavasaris iesācies, gaiss kļuvis siltāks, pumpuri jau ir pilnā plaukumā un ziedi sāk ziedēt, otrajā maija svētdienā tiek svinēti skaisti un mīļi svētki ikvienā ģimenē – Māmiņdiena jeb Mātes diena.

Šī ir īstā diena, kad samīļot un iepriecināt savas mammas, kas ikdienas gaitās bieži vien aizmirstas. Šī ir diena, kad ikviena mamma ir pelnījusi justies īpaša.

1.e klases audzinātāja un skolēni sadarbībā ar datorikas skolotāju Diānu Ķēniņu un Ogres sākumskolas direktori Māru Banku sveic visas māmiņas šajā lieliskajā dienā – Mātes dienā.

Rakstu sagatavoja,
1.e klases audzinātāja Karīna Burija