Atziņu konkurss “Mācos pats”

7. maijs, 2021

1. – 4. klašu grupā 1. vietu ieguva Ogres sākumskolas 1.e klases skolniece Elza Ieviņa. Elza balvā saņēma jaunu portatīvo datoru “Dell Vostro 3501”.

Pēdējais gads ikvienam – gan lielam, gan mazam – ir nesis pamatīgas pārmaiņas. Lai noskaidrotu pašu skolēnu redzējumu, kas attālinātās mācīšanās laikā bijis grūts un kas patīkams vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” iniciatīvas “Mācos Pats” ietvaros, ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu, tika izsludināts skolēnu atziņu konkurss “Mācos pats!”.

Atziņu konkursā tika aicināti piedalīties 1. līdz 12. klašu skolēni. Galvenais uzdevums – dalīties atziņās un pārdomās par attālināto mācīšanos, akcentējot gan izaicinājumus, gan ieguvumus.

Arī 1.e klase nolēma piedalīties šajā konkursā.

Skolēnu atziņu konkursā par attālināto mācīšanos “Mācos pats” tika saņemti pārsteidzoši daudz pieteikumu – vairāk nekā 550 radošie darbi no skolēniem visos Latvijas reģionos.

1. – 4. klašu grupā 1. vietu ieguva Ogres sākumskolas 1.e klases skolniece Elza Ieviņa. Elza balvā saņēma jaunu portatīvo datoru “Dell Vostro 3501”.

Komiksi, dzejoļi, audio ieraksti, kolāžas, video – konkursā tika iesniegti dažāda formāta darbi. Radošs izpildījums, ļoti personisks un arī asprātīgs saturs – tas viss raisīja daudzējādas emocijas, gan prieku, gan līdzjūtību.

Man, kā skolotājai, ir ļoti svarīgi zināt, kā manas klases skolēni jūtas mācoties attālināti – kas viņiem patīk, kas nomāc, ko viņi vēlētos mainīt tiešsaistes stundās.

Šis ir interesants laiks – mēs varam iemācīties būt patstāvīgāki, atbildīgāki. Esam spiesti mācīties strādāt ar datoru, apgūt daudz ko jaunu. Šis ir laiks, kur mēs iemācamies plānot, izvirzīt savas prioritātes, mērķus. Šis ir pārbaudes laiks visiem. 1.e klase un citi sirsnīgi sveic Elzu!

Rakstu sagatavoja,
1.e klases audzinātāja Karīna Burija