Iepriecini, iedvesmo un esi pateicīgs!

10. maijs, 2021

Mēs, Ogres sākumskolas kuplā saime, vēlamies no sirds izteikt savu pateicību visiem mediķiem, kas nepagurstoši strādā, lai mēs visi būtu drošībā.

Mēs, Ogres sākumskolas kuplā saime,  vēlamies no sirds izteikt savu pateicību visiem mediķiem, kas nepagurstoši strādā, lai mēs visi būtu drošībā. Tāpēc vislielāko cieņu un pateicību šajā grūtajā laikā ir pelnījuši visi Latvijas medicīnas darbinieki, kas izrādījuši apbrīnojamu garīgo un fizisko izturību cīņā par sabiedrības veselību.

Skolas organizētajā akcijā “Iepriecini, iedvesmo un esi pateicīgs!” varēja piedalīties ikviens Ogres sākumskola skolēns, viņu vecāki , skolotāji u.c.  Tas bija kā  pateicības videomaratons, lai izteiktu atzinību un atbalstu medicīnas darbiniekiem,  ar labo vārdu, vēlējumu  vai muzikālo skaņdarbu. Lai arī filmēšanās  laikā, (ievērojot  epidemioloģiskās drošības pasākumus) laika apstākļi bija vējaini un dažu brīdi pat stindzinoši, mums  kopā izdevās izveidot nelielu pateicības filmu!

Mēs vēlamies iepriecināt cilvēkus, kuru nesavtīgais darbs ļauj mums ikdienā justies drošiem par savu un savu tuvinieku veselību! Paldies Jums!

Ogres sākumskolas radošā komanda

Vēl raksti šajā kategorijā