Radošo darbu konkurss

14. decembris, 2015

10. decembrī Ogres centrālajā bibliotēkā notika R. Ezeras 85. jubilejai veltītā radošo darbu konkursa noslēguma pasākums.

10. decembrī Ogres centrālajā bibliotēkā notika R. Ezeras 85. jubilejai veltītā radošo darbu konkursa noslēguma pasākums. Pasākumā piedalījās arī 5 skolēni no Ogres sākumskolas 6. klases – Artis Auziņš, Alise Keita Driviniece, Kristiāna Lagzdiņa, Annija Avota un Kristiāna Ozola.

Pasākums bija ļoti interesants – skolēni uzzināja zīmīgākos R. Ezeras biogrāfijas datus, noskatījās īsfilmu, kurā par sevi stāstīja pati rakstniece.

Skolēniem tika dots uzdevums izveidot R. Ezeras balvu, kuru pasniegt par īpašiem nopelniem. Komandas izdomāja ne tikai pašu balvu, bet arī kam to varētu pasniegt un par kādiem sasniegumiem.

Pasākuma gaitā izskanēja radošo darbu fragmenti. Tad notika apbalvošana.

5. – 7. klašu grupā sīvā konkurencē 1. vietu izcīnīja Ogres sākumskolas 6.a klases skolniece Annija Avota ar darbu „Suņa laime”, žūrijas atzinību ieguva 6.c klases skolēns Artis Auziņš par dzejoli „Mans Hārlijs”.

Sveicam uzvarētājus!

Informāciju sagatavoja latviešu valodas un literatūras skolotāja,
Valda Bērziņa

Vēl raksti šajā kategorijā