Gribu būt mobils

14. decembris, 2015

Apsveicam 6.a klasi ar iekļūšanu konkursa „Gribu būt mobils” pusfinālā. Mūsu komandas nosaukums „Dream team”!

Katru gadu 6.-8.klašu skolēni tiek aicināti piedalīties ikgadējā Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētā konkursā “Gribu būt mobils!”. Konkurss notiek jau devīto reizi. Tā mērķis – ir pilnveidot skolēnu zināšanas un izpratni par satiksmes drošību, kā arī izmantot šīs lietas praktiski, ikdienā. Konkurss notiks četrās kārtās.

Mūsu 6.a klases komanda „Dream team” iekļuva konkursa „Gribu būt mobils” pusfinālā.

Komandas sastāvā:

  • Mārtiņš Liepiņš (kapteinis)
  • Elizabete Antropa
  • Rasa Grīnberga
  • Adrians Āboliņš
  • Markuss Šmats

Sarežģīto un darbietilpīgo neklātienes konkursa kārtu veiksmīgi līdz galam izpildīja arī 6.a klases komanda „Gudrās brunetes” (Annija Avota, Kristiāna Ozola, Nadīna Ozola, Paula Luīze Pastore, Katrīna Bērziņa) un 6.b klases komanda „Anakondas” Rihards Labrencis, Nils Zirnītis, Patrīcija Pučeka, Rūta Valtere, Elvis Malanka).

Paldies visiem! Novēlēsim veiksmi pusfinālā „Dream team” komandai un 6. a klases audzinātājai Līgai Bužerei.

Informāciju sagatavoja
Līga Bužere