Mūsējie pasaules čempionātā Nīderlandē

29. novembris, 2015

No 1. līdz 7. novemrim Hijkenā notika pasaules jaunatnes 100 lauciņu dambretes čempionāts. U-10 vecuma grupā tajā piedalījās Ogres sākumskolas 4.c klases skolniece Estere Zazerska.

No 1. līdz 7.  novemrim Hijkenā notika pasaules jaunatnes 100 lauciņu dambretes čempionāts. U-10 vecuma grupā tajā piedalījās Ogres sākumskolas 4.c klases skolniece Estere Zazerska un U-13 vecuma grupā Tīnūžu pamatskolas 7.klases skolēns Gunārs Gribuška.

Pasaules čempionātā piedalījās pārstāvji no 15 valstīm – Azerbaidžānas, Beļģijas, Francijas, Igaunijas, Itālijas, Kazakstānas, Krievijas, Ķīnas, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes, Polijas, Surinamas, Turcijas, Uzbekistānas. Ar visiem turnīra rezultātiem var iepazīties FMJD mājaslapā www.fmjd.org.

Čempionāts notika skaistā Holandes pilsētā Beilenā, dzīvojām apmēram 15 kilometrus no sacensību vietas bungalow mājiņā. Sadzīves apstākļi bija ideāli, no organizatoriskā viedokļa,  čempionāts bija teicami organizēts, izņemot ēdināšanu. Pilsēta ir ļoti skaista, ar īpatnēju arhitektūru.

Paldies par finansiālo palīdzību Ogres pašvaldībai.  Mūsu delegācijā bija četri cilvēki:

  • Dzintars Kaņeps – treneris un pavārs,
  • Juris Zazerskis – Esteres tētis, šoferis, saimniecības vadītājs un fotogrāfs,
  • Estere Zazerska – dambretiste un mūsu tulks,
  • Gunārs Gribuška – dambretists, vēl viņa pienākums bija visus pamodināt vakaros pēc televizora skatīšanās.

Dambrete_1

Dambrete_2

 

Informāciju sagatavoja,
treneris Dzintars Kaņeps