Grega festivāls

21. decembris, 2015

Ogres sākumskolas 4.b klase „Grega festivālā” izveido grandiozu interaktīvu plakātu sesiju Gaismas pilī par tēmu “Grega dienasgrāmatas – ko tās man nozīmē”.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs un apgāds Zvaigzne ABC aicināja bibliotēkas un skolas visā Latvijā piedalīties konkursā. Skolēniem individuāli vai grupā vajadzēja izveidot grandiozu interaktīvu plakātu sesiju Gaismas pilī par tēmu “Grega dienasgrāmatas –ko tās man nozīmē”. Galvenā balva tikšanās 2015. gada 9. decembrī Nacionālajā bibliotēkā ar „Grega dienasgrāmatas” autoru Džefu Kinniju. 4.b klases skolēni izveidoja plakātu un starp vairāk nekā simts darbiem iekļuva desmitniekā un nopelnīja tikšanos ar slaveno rakstnieku. Skolēni saņēma pateicības rakstu ar paša autora autogrāfu un dažādas dāvaniņas.

Informāciju sagatavoja,
direktores vietniece Aija Sirsniņa