Projekts “Sporto visa klase” Ogres sākumskolā

26. aprīlis, 2017

25. aprīļa rīta stundā, Ogres sākumskolā, pie 3.a un 3.c klasēm viesojās projekta “Sporto visa klase” pārstāvji.

25. aprīļa rīta stundā, Ogres sākumskolā,  pie 3.a un 3.c klasēm, viesojās  2012. gada Londonas un 2016. gada  Riodežaneiro  Vasaras olimpisko spēļu dalībniece, vieglatlēte, ogrēniete Agnese Pastare, Latvijas Neatkarīgās Televīzijas moderators Oskars Lepers, LOK ģenerālsekretārs, olimpiskais vicečempions  Žoržs Tikmers un Lilita Mitrofanova, LOK Projektu vadītāja.

Draudzīgi sportiskā gaisotnē skolēni  demonstrēja sporta  stundās apgūtās prasmes un iesildīšanās vingrojumus. Patiess prieks bija par skolēnu neizsīkstošo enerģiju, dzīvesprieku, entuziasmu  un emocionālo attieksmi, kas ļauj sasniegt izvirzītos mērķus.

Skolēniem ir savi sporta elki, kuriem gribas līdzināties un interesēties par sporta norisēm. Ogres novads var lepoties ar savu vieglatlēti Agnesi Pastari,  kura ir jau divu  vasaras olimpisko spēļu dalībniece, un ir paraugs citiem.

Paldies sporta skolotājiem Edvīnam Meinertam un Rolandam Pauliņam, klases audzinātājām Dacei Bužerei un Ieviņai Piļkai.

 

Informāciju sagatavoja direktores vietniece Aija Sirsniņa