Labvelīgā Zelta zivtiņa Ogres sākumskolai

2. maijs, 2017

Mūsu skolai šogad ZZ Čempionāta pusfinālā paveicās iekļūt 5.c, 5.b, 6.c klasēm, bet 6.a klasei pusfināls vēl priekšā.

Kā katru gadu, tā arī šogad gada lielākais un gaidītākais notikums Latvijas skolēnu vidū, kuru jau 11. gadu organizē Zelta Zivtiņa ir klāt!  Tās ir aizraujošas 1. – 12. klašu sacensības, kurās tiek mests izaicinājums gan fiziskajām spējām, drosmei un cīņassparam, gan erudīcijai, atjautībai, komandas garam un radošumam.

Klases savā starpā sacenšas, lai iegūtu gan mūžīgu slavu savējo vidū un Ceļojošo kausu, gan arī vērtīgas balvas no Zelta Zivtiņas un pasākuma atbalstītājiem. Bet pats galvenais, protams, ir priecāties par kopīgi pavadīto laiku, jauniegūtiem draugiem un izbaudīt visu pasākumu – no pirmā mājasdarba līdz ZZ Festivālam!

Šogad ZZČ notiks jau vienpadsmito reizi! Tas jau ir kļuvis par labu tradīciju un katru reizi kļūst arvien apjomīgāks. Pērn pieteicās rekordliels skaits klašu – kopā 2000, aptverot vairāk nekā 400 skolu un 100 Latvijas novadu un pilsētu! Šogad dalībnieku skaits arī ir  liels,  ieviesti arī  dažādi  jaunumi un labumi.  Bet tam vēl visam ir laiks. Mūsu skolai šogad ZZ Čempionāta pusfinālā paveicās iekļūt:

  • 5.c klasei, audzinātāja Lana Ķirse;
  • 5.b klasei, audzinātāja Regīna Hanzena;
  • 6.c klasei, audzinātāja Jolanta Bardovska.

Visas šīs klases jau arī ir izcīnījušas ceļazīmes uz ZZ Čempionāta festivālu, Jurmālā, bet 6.a klasei, klases audzinātaja Sandra Kuriloviča, vēl pusfināls priekšā, š.g. 10. maijā Liepājā.

ZZ Čempionāts festivāls solās būt grandiozs –  īpaši esot padomāts  par skolotājiem, kuriem sarūpēts dāvanā ceļojums. Liels prieks ir mūsu skolai mazajiem skolēniem no 1.-4. klasei, kuri var aktīvi iesaistīties pirmo reizi ZZ čempionātā, bet gan digitālajā. Digitālais pusfināls arī ļaus kādam veiksminiekam nokļut noslēguma pasākumā Jūrmalā, š.g. 27.maijā.

Paldies mūsu 1. – 4. klašu audzinātājām, kuras bija atsaucīgas un ļāva saviem skolēnim  visiem kopīgi baudīt kaut ko jaunu nezināmu!

Veiksmi visiem!

Informāciju sagatavoja Ogres sākumskolas 6.c klases audzinātāja Jolanta Bardovska