Projekts informātikā “ES pavasarī, pavasaris MANĪ”

2. jūnijs, 2022

Kāds milzīgs prieks! Daba mostas!

Atkal atnācis pavasaris ar zilajām vizbulītēm, silpurenēm un zeltainajām pienenēm. Ūdens upītēs un strautiņos priecīgi čalo. Rīta vējiņš maigi šūpo jauno bērziņu un lazdu ziedošās skariņas. Gaiss ir spirgts, krāsas un skaņas visapkārt! /J.Saulriets/

Tēmas “Animācijas veidošana” ietvaros informātikā, 6.a, 6.d, 6.e klases skolēni veidoja projektu “ES pavasarī, pavasaris MANĪ”. Darbs tika veidots vairākos posmos:

1. Skolēniem bija jādodas dabā un jānofotografē desmit fotogrāfijas, kuras atbilstu tēmai un iekšējām sajūtām.
  2. Katra fotogrāfija bija “ jāiedzīvina” veidojot atbilstošu animāciju, izmantojot attēlus no interneta.
  3. MS Power Point prezentācija jāpārveido video formātā.

Kas nu mums izdevās? Aicinu apskatīt interesantākos skolēnu darbus (atskaņošanas saraksts).

Skolotāja Inga Biukšāne