Mācību ekskursija uz Minhauzena muzeju

1. jūnijs, 2022

2.d kl. un 3.a kl. skolēni devās mācību ekskursijā un Minhauzena muzeju. Muzeja gide interesanti un aizraujoši pastāstīja bērniem  par pulkveža Hieronīma Kārļa Frīdriha barona fon Minhauzena neticamajiem piedzīvojumiem.

Trešdien, 18. maijā 2.d kl. un 3.a kl. skolēni devās mācību ekskursijā un Minhauzena muzeju. Muzeja gide interesanti un aizraujoši pastāstīja bērniem  par pulkveža Hieronīma Kārļa Frīdriha barona fon Minhauzena neticamajiem piedzīvojumiem. Savukārt muzeja otrajā stāvā savu mājvietu atradušas gan esošo, gan bijušo slavenību vaska figūras. Skolēniem bija  iespēja nofotografēties tuvplānā ar maestro Raimondu Paulu vai basketbola zvaigzni Uļjanu Semjonovu, kā arī patērzēt ar pašu Kārli Ulmani un Dainu Tēvu. Atrakciju kuģī skolēni jautri pavadīja laiku un piedalījās jūras batālijās. Ekskursijas noslēgumā bērni pastaigājās pa Minhauzena  meža  taku  – garāko apses koka taku Eiropā, kura aizveda  līdz pašai jūrai.

Bērnu sejās mirdzēja smaids un sajusma par labi pavadītu laiku.

Rakstu sagatavoja:
3.a kl. sk. O. Pudule un 2.d kl. sk. Ļ. Maļinovska