Skolas 20 gadu jubileja

30. maijs, 2022

30. maijā Ogres sākumskola svinēja skolas 20 gadu jubileju.

30. maijā Ogres sākumskola svinēja skolas 20 gadu jubileju.

Diena iesākās ar skolas kopbildi stadionā, ko mums palīdzēja iemūžināt Gundars no Berga Foto. Šī gada kopbilde – svētku kūku ar dekoriem “OS – 20” – Ogres sākumskolai 20. Kopbildē piedalījās visi Ogres sākumskolas 1. – 6. klašu skolēni, skolotāji un darbinieki. 

Diena turpinājās ar darbnīcām skolēniem, ko sagatavoja skolotāji. Darbnīcās tika piedāvātas dažādas tēmas par sportu, skolas vēsturi, matemātiku, dabaszinībām, u.c.

Sekoja divi skolēnu gada noslēguma koncerti, kuros uzstājās 2. – 4. klašu koris ar vadītāju Lailu Daudziņu, 5. – 9. klašu koris “Amra”, ko vada Baiba Rulle, skatuves runas pulciņš, ko vada Indra Tilaka, mūsdienu deju kolektīvs “Karamelles”, ko vada Linda Mangule un tautas deju kolektīvs “Dzītariņš”, ko vada Daira Dāle. Koncertus vadīja talantīgais Andri Krauja. Pārsteiguma dziesmu koncerta beigās sagādāja mūziķis Atis Ieviņš. Pašās dienas beigās, pirms došanās mājās, skolēnus sagaidīja skolas sagādātais saldējums.

Svinīgo dienu noslēdza trešais koncerts, kas tika veltīts skolotājiem, darbiniekiem un vecākiem, lai atzīmētu skolas 20 gadu jubileju un lai atzīmētu Ogres sākumskolas 20 gadus, kā arī ievadītu skolas pāreju uz Ogres Centra pamatskolu. Pasākumā viesojās un svētku runu teica Ogres Novada Izglītības Pārvaldes vadītājs Igors Grigorjevs, kā arī skolas padomes vecāki Uģis Grīnbergs un Aivars Spūlis, dāvanā Ogres sākumskolai sniedzot 1000 Eur atbalstu sporta inventāra iegādei. Ogres sākumskolas direktore Dace Bondare vadīja pasākuma oficiālo daļu, sveica skolotājus par viņu ieguldījumu skolas darbā. Skolas stāsts tika atspoguļots sagatavotā vēsturiskā video formātā. Pasākumu turpināja vadīt Andris Krauja, stāstot savus piedzīvotos skolas stāstus. Atis Ieviņs iepriecināja visus ar muzikāliem apsveikumiem.