Prieks, ka izdevās!

24. marts, 2016

Ogres sākumskolas 1. g klasei bija iespēja piedalīties konkursā par atkritumu šķirošanas nozīmīgumu ikdienā un radīt reklāmas maketu, izglītoties par atkritumu šķirošanas nozīmi un lomu katra cilvēka dzīvē.

Pielikumi

Kas vajadzīgs mūsdienu bērnam? Protams, ka labizjūta, drošība un atbalsts. Bez tā neiztiekam arī mēs, Ogres sākumskolas 1. g klases skolēni. Mūsu klasē katrs bērns jūtas labi, jo viņos vērtēju nevis to ko viņi nevar, bet gan to, ko viņi var un spēj, jo mācību procesa veiksme ir atkarīga no skolēnu aktīvas, ieinteresētas darbības mācību laikā. Tādēļ nolēmām „noķert divus zaķus ar vienu šāvienu”, nolēmām klasē izveidot „atkritumu un sajūtu taku” – „Šķiro, sporto, sajūti”, lai iegūtu jaunas zināšanas un prasmes, pozitīvas emocijas un saliedētu klasi, kā arī lai piedalītos AS „Latvijas Zaļais punkts” radošo darbu konkursā „Mēs šķirojam. Pievienojies mums!”, ko organizēja AS „Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar RIMI un CIDO no š.g. 15. februāra līdz 7. martam. Par savu veikumu izveidojām infografiku!

Prieks par to, ka mums bija iespēja piedalīties konkursā par atkritumu šķirošanas nozīmīgumu ikdienā un radīt reklāmas maketu, izglītoties par atkritumu šķirošanas nozīmi un lomu katra cilvēka dzīvē.

Esam priecīgi, ka no iesūtītajiem 510 radošajiem skolēnu darbiem, konkursa komisija ir atlasījusi 10 radošākos darbus, kuru vidū esam arī mēs – Ogres sākumskolas 1. g klase. Kā balvu saņemsim atraktīvu un sportisku pasākumu – „Lielā šķirošanas stafete” kopā ar sporta žurnālistu Armandu Tripānu un sporta deju dejotāju Martu Kalēju. Tā ir dāvana ne tikai mūsu klasei un manu skolēnu ģimenēm, bet visai mūsu Ogres sākumskolas saimei!

Paldies, ka priecājaties kopā ar mums! Lai izdodas labs pasākums!

Mūsu infografika.

 

Informāciju sagatavoja
Anete Lasmane, 1. g klases audzinātāja