Novadpētniecisko darbu konkursa noslēguma konference

29. marts, 2016

23. martā Ogres Mūzikas skolā notika Ogres novada 2016. gada novadpētniecisko darbu konkursa noslēguma konference.

23. martā Ogres Mūzikas skolā notika Ogres novada 2016. gada novadpētniecisko darbu konkursa noslēguma konference.

_MG_3768Pavisam konkursam tika iesniegti 32 darbi, kuru tapšanā piedalījušies 42 autori. Novadpētnieciskos darbus vērtēja pašvaldības speciālisti un arī izglītības iestāžu pedagogi.

No Ogres sākumskolas konkursam tika izvirzīti un iesniegti 6 darbi, kuri tika atzīti par kvalitatīvākajiem skolas novadpētniecisko darbu konkursā. Šogad novada konkursā piedalījās Mārtiņš Liepiņš 6.a klase „Ikdienā izmantojamie pārtikas iepakojumu veidi un to pielietojums”darba vadītāja Valda Bērziņa, Nadīna OzolaKristiāna Ozola 6.a klase „Fizisko aktivitāšu nozīme pusaudžu dzīvē ” darba vadītāja Valda Bērziņa, Alise Keita Driviniece 6.c klase „Trenere Ogres novadā – Tatjana Stepulāne” (darba vadītāja Māra Banka), Annija Avota 6.a klase „Homeopātijas izmantošana manā un Ogres novada ģimenēs” (darba vadītāja Līga Bužere), Emīlija Viļuma, Rasa Grīnberga 6.a klase „Ziemojošie putni Ogrē” (darba vadītāja Līga Bužere) un Elizabete Antropa 6.a klase „Estrāde laiku lokos” (darba vadītāja Līga Bužere).

_MG_3883Šoreiz godalgotās vietas ieguva:

  • 1. vieta Ogres novada novadpētniecisko darbu konkursā 5.-6.klašu grupā Annijai Avotai, darba vadītāja Līga Bužere, darbs “Homeopātijas izmantošana manā un Ogres novada ģimenēs”;
  • 3. vieta Ogres novada novadpētniecisko darbu konkursā 5.-6.klašu grupā Alisei Keitai Driviniecei (Ogres sākumskola), skolotāja Māra Banka, darbs “Trenere Ogres novadā – Tatjana Stepulāne”.

Pateicības par veiksmīgu piedalīšanos saņēma arī pārējie konkursa dalībnieki. Konferences dalībniekus ar priekšnesumiem priecēja Ogres Mūzikas skolas audzēkņi.

Informāciju sagatavoja,
Valodu MK vadītāja Līga Bužere