Ogres sākumskola sagaida pavasari ar stādu audzēšanu

30. marts, 2016

Stādu audzēšanas projekta ideja ir iepazīstināt sākumskolas skolēnus ar dekoratīvo augu dažādību un to izmantošanas daudzveidību.

Saites

Screen Shot 2016-03-30 at 12.37.24Ogres sākumskolas skolēni stādu audzēšanas konkursa “Dārznīca” dalībnieki. Stādu audzēšanas projekta ideja ir iepazīstināt sākumskolas skolēnus ar dekoratīvo augu dažādību un to izmantošanas daudzveidību, informēt par augu pareizas audzēšanas priekšnosacījumiem un mudināt pievērsties dārzkopībai, kā arī radīt un pilnveidot skolēnu interesi par dabas sistēmu un procesu pētīšanu, veidojot izpratni par dabas daudzveidību un vienotību, lai sekmētu labvēlīgu attieksmi pret vides saglabāšanu un uzlabošanu.

Arī šogad konkursā piedalās Ogres sākumskolas 1. – 6. klašu skolēni. Viņi izmēģina spēkus stādu audzēšanā, izaudzējot trīs augus, un dalīsies savos novērojumos un sasniegumos ar citiem konkursa dalībniekiem izmantojot interaktīvu aplikāciju.

Projektam tika piedāvāti 2000 stādu audzēšanas komplekti. Tajos ir iekļauti trīs dažādu augu – lupīnas, hostas un ogābeles stādmateriāli, kā arī viss nepieciešamais audzēšanai – augsne, podiņi, keramzīts, mēslojums un „Augu dienasgrāmata”, kurā skolēniem būs jāpieraksta visas veiktās aktivitātes, savi novērojumi un secinājumi par stādu audzēšanas procesa gaitu projekta laikā.

Lai izdodas!

Informāciju sagatavoja,
direktores vietniece Aija Sirsniņa