Skolēni apgūst pulksteni planšetēs

31. marts, 2016

Pulksteņa apgūšanai Ogres sākumskolā tiek izmantotas planšetes. Skolēni iepazīstas ar pulksteni kā laika mērīšanas ierīci, izmantojot dažādas pulksteņa apgūšanas lietotnes.

_MG_3790Pulksteņa apgūšanai Ogres sākumskolā tiek izmantotas planšetes. Skolēni iepazīstas ar pulksteni kā laika mērīšanas ierīci, izmantojot dažādas pulksteņa apgūšanas lietotnes planšetē. Šādā veidā skolēnam ir iespēja pašam pārbaudīt un nostiprināt savas zināšana, bez skolotāja tiešas līdzdalības. Pēc uzdevuma izpildes planšetēs, skolēni pieraksta savus rezultātus un iesniedz skolotājam izvērtēšanai. Šāds apmācības veids nodrošina iespēju integrēt vairākus mācību priekšmetus, piemēram, matemātiku un dabaszinības.

Priekšrocības šāda veida apmācības modelī:

  • Interaktīvs un mūsdienīgs mācīšanās veids.
  • Izmantojot planšetes, skolotājs var integrēt vairākus mācību priekšmetus, lai nostiprinātu skolēna zināšanas kādā noteiktā jomā.
  • Skolēns var patstāvīgi mācīties un pābraudīt savas zināšanas.

Mācību stundā izmantotā lietotne Kids Clock Challenge.

Informāciju sagatavoja, 
1.a klases audzinātāja Olga Pudule