Pirmie “ZZ Čempionāta – 2016” finālisti

5. maijs, 2016

Apsveicam Ogres sākumskolas 5.c klasi ar iekļūšanu “ZZ Čempionāta – 2016” finālā.

Latvijas vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu sacensībās “ZZ Čempionāts” aizvadīts pirmais no 3 pusfināliem. Rīkotāju kompetentā tiesnešu komanda noskaidrojusi pirmo trīs pusfinālistu klases, kuras ieguvušas ceļazīmi uz “ZZ Čempionāta” finālu, un kuras 28.maijā Jūrmalā pašā jūras piekrastē kopā ar pārējām 180 labākajām un erudītākajām klasēm Latvijā cīnīsies par galveno balvu.

zz_cempionats_valmiera_day3_s-698_1480120296Sīvajā cīņā, rāpjoties torņos, startējot stafetēs, šaujot mērķos un mežā meklējot jautājumus, otrajā pusfinālā Valmierā cīnījās 64 klases 4.- 5.klašu grupā . Lielajā konkurencē godalgoto otro vietu ieguva Ogres sākumskolas 5.c klases (klases audzinātāja Jolanta Bardovska), kura arī izcīnīja balvu – ceļazīmi uz lielo finālu Jūrmalā.

Otrās vietās ieguvēji – Ogres sākumskolas 5.c klase – šogad “ZZ Čempionātā” piedalās jau otro, bet audzinātājas pūrā jau seši gadi.. Pusfināla čempioniem visvairāk patika orientēšanās skrējiens mežā, kas tika sadalīts četros līmeņos un prasīja visas komandas erudīcijas, zināšanu un loģikas iesaisti. Orientēšanās mežā ir kaut kas pirms tam nebijis – no tās arī visspilgtākās emocijas.

Ogres sākumskolas 5.c klases skolēni, skolēnu vecāki un audzinātāja saka lielu paldies par atbalstu klases noformējumam SIA STALVE www.aizkarudizains.lv, kā arī par padomu un idejām Ogres Valsts ģimnāzijas 8.a klases skolniecēm Beātei Baumesterei, Tīnai Akmeņkalnei un Alisei Elizabetei Vasiļjevai.

Informāciju sagatavoja: 
Ogres sākumskolas skolotāja,
5.c klases audzinātāja Jolanta Bardovska