I pakāpes diploms tautas deju kolektīvu skatē

26. aprīlis, 2016

Apsveicam Ogres sākumskolas BDK „Dzītariņš” ar iegūtu I pakāpes diplomu Ogres, Ikšķiles, Ķeguma novadu izglītības un kultūras iestāžu bērnu tautas deju kolektīvu skatē.

Pielikumi

Apsveicam Ogres sākumskolas bērnu tautas deju kolektīvu „Dzītariņš” ar iegūtu I pakāpes diplomu Ogres, Ikšķiles, Ķeguma novadu izglītības un kultūras iestāžu bērnu tautas deju kolektīvu skatē.

Paldies dejotājiem:

Daniela Dāle 5.a, Jānis Komuls 5.b, Evija Millere 5.a, Ričards Kārkliņš 5.b, Paula Pāliņa 5.a, Dāvis Zukulis 5.c, Kristīne Kočergina 5.a, Kristiāns Balodis  5.c, Elīna Lokste 5.a, Marks Kristiāns Neviero 5.c, Justīne Stāvus 5.c, Renārs Blumers 5.c, Līva Mamedova 5.c, Aldis Tribockis 5.c, Laura Vaļģe 5.c, Pēteris Ģilupnieks 4.d, Laura Melngalve 5.c, Kristiāna Lagzdiņa 6.c, Roberta Reinika 6.c, Alise Biezā 4.d, Karlīna Kalnozola 2.b, Krišjānis Sēkliņš 3.a, Marta Mauriņa 3.a, Rolands Krūmiņš 3.b, Karlīna Marta Ķēniņa 3.b, Matīss Mazulis 3.c, Denīza Bartušauska 3.b, Emīls Strēlis 3.d, Simona Melle 3.c, Kristaps Prodaņuks 3.d, Keita Ozoliņa 3.c, Roberts Daugerts 3.d, Esmeralda Stīpiņa 3.d, Ralfs Dinbirs 3.d, Ešlija Smilgzieda 3.e, Mārtiņš Smiškalns 3.d, Paula Boķe 3.e, Henrijs Sirmais 3.d, Rēzija Pučeka 1.a, Ringolds Bērziņš 1.a, Lība Amēlija Dāle 1.a, Mārtiņš Ķēniņš 1.a, Anete Sirmā 1.b, Edgars Zaķis 1.a, Marta Videmane  1.b, Rihards Dāvids Smuškovs 1.b, Estere Bajāre 1.c, Jānis Kristaps Bleidels 1.b, Elizabete Darģe 1.c, Raivo Smilškalns 1.b, Estere Paula Geca 1.c,  Raivis Krūmiņš 1.c, Denija Bartušauska 1.d, Emīls Kārlis Bičkovs 1.d, Džeina Mugurēviča 1.g, Miks Ābols 1.d, Alise Stāvus 1.g, Odrija Emīlija Kļaviņa 1.a, Raimonds Tīģeris 2.e, Šarlote Širaka 1.a, Ralfs Cīrulis 2.e, Paula Caunīte­Orupe 1.a, Edgars Kalnaģeidāns 1.a, Danella Lugovija 1.b, Martins Gailītis 1.c, Marta Morozova 1.b, Ivars Tīģeris 1.d, Karlīna Kate Ābele 1.d, Rihards Laizāns 1.e, Emīlija Zviedre 1.d, Jānis Dūrītis 1.e, Daniela Petračuka 1.e, Alekss Malnieks 1.e, Keita Fjodorova 1.e, Viktors Konopeckis 1.g, Alise Madara Māzika 1.e, Karloss Jakimovs 1.g, Luīze Alekse 1.e, Eleonora Iluse 1.g.

Paldies skolotājai Dairai Dālei!