ZZ Onlaina čempionāta fināliste — Patrīcija Škēle

13. maijs, 2016

Apsveicam Ogres sākumskolas 5.c klases skolnieci Patrīciju Škēli ar iekļūšanu ZZ Onlaina čempionāta finālā!

Esam priecīgi paziņot trešo individuālā Online Čempionāta finālistu, kurš balvā saņem divas biļetes uz Carnival Youth koncertu, kas notiks 22. novembrī, Rīgā, koncertzālē “Palladium Riga” un iespēju finālā cīnīties par galveno konkursa balvu no mūsu partnera Huawei – jaunās paaudzes viedtālruni.

Trešo finālista vietu aizņem Ogres sākumskolas skolniece Patrīcija Škēle, kura pagājušajā nedēļā, atbildot uz Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas Tehniskā universitātes, Delfi, Sadales Tīkla un Latvijas Gāzes sagatavotajiem uzdevumiem un “cietajiem riekstiem”, nopelnīja 1459 punktus.

Neskatoties uz to, ka meitene mācās vien 5. klasē, viņai izdevās uzveikt vecākus pretiniekus un iedrošināt arī citus vienaudžus startēt individuālajā Online Čempionātā. Atgādinām, ka iepriekš jau paziņojām pirmo divu nedēļu uzvarētājus, par kuriem kļuva Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 9. klases skolnieki Kristiāns Dzerkaļs un Dailis Кopāns.

Online Čempionāta finālā, kas norisināsies “ZZ Festivālā” Jūrmalas Kūrortsvētkos, vēl ir palikušas septiņas brīvas vietas – divus finālistus uzzināsim nākamajās nedēļās, apkopojot testu rezultātus, un pārējie laimīgie tiks noteikti, pateicoties tehnoloģiju kompānijas Huawei īpašajiem jautājumiem, kuri katru dienu parādās testa beigās. Visi punkti, kurus saņemsi par atbildēm uz šiem jautājumiem summējas atsevišķā kompānijas topā. Pēc 22. maija 5 dalībnieki, kuri būs ieguvuši vislielāko punktu skaitu arī nokļūs individuālajā Online Čempionāta finālā, kur cīnīsies par jauno viedtālruni.

Novēlam veiksmi finālā!

Avots: Delfi.lv