Ogres sākumskolā mēs ar tēti abi ..

23. septembris, 2014

Tēvu diena Latvijā tiek atzīmēta ne tik sen, bet ar katru gadu kļūst arvien populārāka. Arī Ogres sākumskolas 2.d un 3.b.klase atzīmēja šos svētkus.

tevudiena2

Tēvu diena Latvijā tiek atzīmēta ne tik sen, bet ar katru gadu kļūst arvien populārāka. Arī Ogres sākumskolas 2.d un 3.b.klase atzīmēja šos svētkus. Pasākumā, kas norisinājās svaigā gaisā, piedalījās ne tikai tēvi, bet arī brāļi, opīši un krusttēvi. Sen nebija redzēts tik kupls smaidīgu un lepnu tētu pulks! Bērni viņus sveica ar pašdarinātiem apsveikumiem un dziesmu. Vakara gaitā tēti ar savām mazajām atvasēm kopā būvēja māju, spēlēja bumbu, slēpoja, iejutās biznesmeņu, aukļu, izmeklētāju, mežziņu, lopkopju u.c.lomās. Mammas uzņēmās tiesnešu lomas. Visu dalībnieku sejās bija manāms neviltots prieks, kopā veicot šos dažādos un interesantos uzdevumus. Tā bija iespēja kopā būt un jauki pavadīt vakaru ģimenes lokā. Pasākums noslēdzās ar apbalvošanu un svētku kliņģeri.

tevudiena1

Visu vecāku vārdā paldies skolotājām Aijai Sirsniņai, Dailai Živuļinai, Regīnai Hanzenai un Lailai Daudziņai, kas šajā tik steidzīgajā un mūždien aizņemtajā laikā ir spējušas apvienot mūs visus kopā tik jaukā pasākumā, veltot savu laiku,enerģiju un izdomu.

2.d klases Paulas un Dāvja mammas Inese un Aiva