Svētku sajūta sākumskolā

11. novembris, 2014

Ne velti saka, ka tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu pašam sev- ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pati par sevi sniedz lielu prieku.

Ne velti saka, ka tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu pašam sev- ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pati par sevi sniedz lielu prieku. Mēs neviens neesam tik bagāti, lai novērstu trūkumu vai nelaimes, bet kopā mēs spējam to visu mazināt un dot kādam cerību un pārliecību. No sirds esmu visiem pateicīga, jo 10. novembrī Mārtiņdienas labdarības tirdziņā, kopā esam saziedojuši 1238 eiro un 12 centus Bērnu slimnīcas hematoonkoloģijas 10.nodaļas slimajiem bērniņiem. Lai piepildās latviešu sakāmvārds: “Dot dieviņi otram dot ne no otra mīļi lūgt!” Paldies par Jūsu dāsnumu!

Martindiena

Lāčplēša diena un Latvijas Neatkarības gadadiena ir zīmīgi datumi mūsu valsts vēsturē. Arī Ogres sākumskolā cītīgi gatavojas šiem svētkiem, klases un sociālo zinību stundās runājam par tautas un valsts vērtībām, simboliem, rituāliem saprotamā veidā, kā arī piedalāmies dažādos pasākumos un koncertos.

Saule2

Š. g. 11. novembris tika atzīmēts ar saules veidošanu pie skolas no dabas meteriāliem. Katra klase, jau rudens skolēnu brīvdienās, gādāja dabas materiālus, tie bija akmentiņi, kociņi, salmi, meldri, zīles, kastaņi, skaidas, sūnas, koka sprungulīši, pupas, gliemežvāki u.c. Skolēni un skolotāji pasākuma noslēguma novēlēja: “Saules mūžu Latvijai!”

Saule1

Sākumskolas pašdarbnieki aicina, par godu Latvijas Neatkarības 96. gadadienai, 13. novembrī plkst 18.00 un 14. novembrī plkst 9.30 un 10.50 uz svētku koncertu “Latvijas saule man saujā..” skolas aulā. Lai jauki un sirsnīgi svētki!

Informāciju sagatavoja
direktores vietniece Aija Sirsniņa