Ogres sākumskolā Baltijas ceļš

11. septembris, 2014

Ogres sākumskolas pedagogi, skolēnu vecāki un vecvecāki vēstures un klases stundās stāstīja un dalījās pieredzē par Baltijas ceļu, par cilvēku ķēdi, kas simbolizēja, trīs valstu vienotus centienus pēc brīvības.

Ogres sākumskolas pedagogi, skolēnu vecāki un vecvecāki vēstures un klases stundās stāstīja un dalījās pieredzē par Baltijas ceļu, par cilvēku ķēdi, kas simbolizēja, trīs valstu vienotus centienus pēc brīvības. 1989. gada 23. augustā aptuveni divi miljoni cilvēku sadevušies rokās izveidoja 600 km garu cilvēku ķēdi, bet š.g. 11.septembrī, par godu Baltijas ceļa 25.gadskārtai, Ogres sākumskolas, apmēram 600 skolēnu un pedagogu, arī izveidoja improvizētu cilvēku ķēdi, gar skolu un noskatījās, kā no katras klases 3 skolēni nesa 3 Baltijas valstu karodziņus. Lai arī šis atceres brītiņš bija īss, bet emocināls un saprotams ikvienam sākumskolas skolēnam. Mīlēsim, cienīsim un stāstīsim savas Tēvzemes vēsturi bērniem!

Direktores vietniece Aija Sirsniņa