Ogres novada “Gada skolotājs 2016”

27. oktobris, 2016

Apsveicam Ogres novada “Gada skolotājs 2016” nominantus, kuru vidū ir arī mūsu skolas pedagogi. Nominācijā “Par ieguldījumu un sasniegumu audzināšanas un ārpusstundu darbā” galveno Balvu saņēma Ogres sākumskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Jolanta Bardovska.

Apsveicam Ogres novada “Gada skolotājs 2016” nominantus:

  • Nominācijā “Par inovācijām izglītības procesā” bija pieteikti 12 pretendenti. Atzinību saņēma Ogres sākumskolas angļu valodas skolotāja Līga Bužere.
  • Nominācijā “Par ieguldījumu un sasniegumu audzināšanas un ārpusstundu darbā” bija pieteikti 17 pretendenti. Galveno Balvu saņēma Ogres sākumskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Jolanta Bardovska.
  • Nominācijā “Par mūsdienīgu un kvalitatīvu izglītības darba organizāciju un vadību” bija pieteikti 7 pretendenti. Atzinību saņēma Ogres novada sākumskolas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja un Ogres sākumskolas skolotāja Regīna Hanzena.
  • Nominācijā “Par mūža ieguldījumu izglītībā” bija pieteikti 15 pretendenti. Par īpašiem nopelniem pateicību saņēma Ogres sākumskolas latviešu un literatūras skolotāja Olga Muzikante.

Paldies par darbu!

Informāciju sagatavoja dir. vietniece Aija Sirsniņa