Karjeras nedēļa 2.c klasē!

1. novembris, 2016

Ogres sākumskolas 2.c klases skolēni Karjeras nedēļas ietvaros iepazinās ar jūrnieku profesiju. Pie mums viesojās mūsu klasesbiedra Raivja tētis – kuģa kapteiņa pirmais palīgs!

Ai, zaļā līdaciņa,
Nāc ar mani spēlēties:
Tu dziļā jūriņā,
Es – ozola laiviņā.

Ogres sākumskolas 2.c klases skolēni Karjeras nedēļas ietvaros iepazinās ar jūrnieku profesiju. Pie mums viesojās mūsu klasesbiedra Raivja tētis. Viņa profesija – kuģa kapteiņa pirmais palīgs! Viņš pastāstīja par darbu un dzīvi uz kuģiem, rādīja daudz attēlus – guvām priekšstatu par jūrnieku profesiju. Raivja tētis bija sagatavojis interesantu uzdevumu, kurā mācījāmies atpazīt zīmes (karogus un vimpeļus) un lasīt mums līdz šim nezināmus vārdus, saistītus ar jūrnieku darbu. Tas tiešām bija interesanti!

Ogres sākumskolas 2.c klases skolēni un sk. Sandra