Noslēdzies konkurss “Labākā CSDD satiksmes drošības skola 2018”

16. janvāris, 2019

Ogres sākumskola izcīnīja 12. vietu konkursā „Labākā CSDD satiksmes drošības skola 2018”.

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) 2008. gadā uzsāka konkursu „Labākā CSDD satiksmes drošības skola”, aicinot skolas piedalīties projektos – Jauno satiksmes dalībnieku forums un konkurss Gribu būt mobils!.  Mērķis – veicināt skolu, pedagogu un audzēkņu vēlmi līdzdarboties satiksmes drošības projektos. Tā 2018. gadā konkursā piedalījās 185 izglītības iestādes visā Latvijā. Izcīnot 288,80 punktus, (pēc Konkursa „Labākā CSDD satiksmes drošības skola” nolikuma) Ādažu vidusskola izcīna titulu – Labākā CSDD satiksmes drošības skola.

Ogres sākumskola izcīnīja 12. vietu konkursā „Labākā CSDD satiksmes drošības skola” nopelnot 181,10 punktus pamatskolu un vidusskolu grupā.

Labākajiem 2018. gada satiksmes drošības skolotājiem šogad kā balva par izcili paveikto darbu ir Zinātnes centra Pastoria (Pleskava) apmeklējums.

CSDD ir gandarīta par labiem sasniegumi izglītības projektos un izsaka pateicību skolotājiem par izglītotajiem skolēniem, kuru zināšanu un prasmju kopums vieš cerību, ka viņi pratīs analizēt dažādas situācijas ceļu satiksmē un pieņemt tajās pareizus lēmumus.