NBA Junioru līgas otrais aplis

9. decembris, 2016

8. decembrī, sākās NBA Junioru līgas otrais aplis. Ogres sākumskolas komanda Orlando Magic trešajā sabraukumā jau ierasti aizvadīja 2 spēles un abās izcīnija uzvaras.

Vakar, 8. decembrī, sākās NBA Junioru līgas otrais aplis. Orlando Magic komanda, ko pārstāv Ogres sākumskolas 5.c klase trenera Ulda Švēdes vadībā, jau trešo reizi devās izbraukuma spēlēs – šoreiz uz Valmieras sākumskolu. Komanda trešajā sabraukumā jau ierasti aizvadīja 2 spēles. Pirmie pretinieki bija Miami Heats komanda no Madonas pilsētas 1. vidusskolas, spēle beidzās ar rezultātu 39:21 Orlando Magic labā. Otri pretinieki bija mājinieki Atlanta Hawks komanda no Valmieras sākumskolas, spēle beidzās ar rezultātu 50:27 Orlando Magic labā.

Jau trešo reizi pēc kārtas sīvās cīņās tika gūtas 2 uzvaras, tādējādi turpinot uzvaru sēriju Austrumu divīzijā Vidzemes grupā un savā grupā izvirzoties līderos. Austrumu divīzijā bez neviena zaudējuma cīnās 2 komandas – Orlando Magic (Ogres sākumskola) un Brooklyn Nets (Līvānu 1. vidusskola).

Grupu turnīra otrais aplis turpināsies 15. decembrī Ogrē – Ogres sākumskolas sporta zālē. Esam lepni piedalīties NBA Junioru līgas turnīrā, kurš Latvijā notiek pirmo reizi, un savā skolā rīkot vienu no sabraukuma posmiem. Orlando Magic komanda stāsies pretī Charlotte Hornets komandai no Limbažu 3. vidusskolas – spēles sākums 15. decembrī plkst. 11:00, un Washington Wizards no Cēsu 1. pamatskolas – spēles sākums 15. decembrī plkst. 15:30. Turēsim īkšķus par mūsu komandu un atbalstīsim savu komandu jau pēc nedēļas!

Mūsu junioru komandu atbalsta arī BK „Ogre/Kumho Tyre” klubs, kurš piekritis Ogres sabraukuma spēļu starpposmā komandas iesaistīt dažādās sportiskās aktivitātēs.

Vairāk informācijas NBA Junioru līgas mājaslapā www.jrnbalatvija.lv.