Mūsējie – „Sportiskākā klase”!

1. aprīlis, 2015

25. martā visas dienas garumā Ogres sākumskolā notika sportisks pasākums 4. klasēm “Ogres novada sportiskākā klase”. Mūsu skolu pārstāvēja 4.a klase kopā ar klases audzinātāju Olgu Puduli.

Pasākums sākās ar erudīcijas konkursu – viktorīnu, kuras laikā skolēniem vajadzēja atbildēt uz dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar Latvijas vēsturi, kultūru, ģeogrāfiju, dabu un sporta notikumiem.

Pēc erudīcijas konkursa skolēni devās uz skolas sporta zāli, kur katra klase veica sportiskus uzdevumus, kas saistīti ar tādiem sporta veidiem kā florbols, orientēšanās, basketbols, vieglatlētika un vingrošana, atsevišķi uzdevumi saistīti ar veselīgu dzīvesveidu. Lai tos paveiktu visātrāk, komandām bija nepieciešama veiklība, ātrums, lokanība un komandas gars.

Pasākumu atbalstīja Fazer un Ogres pašvaldība. Galvenā balva nopelnīta Ogresgala pamatskolai un Ogres sākumskolas 4.klasēm, kuras kopā dosies maijā ekskursijā uz Ventspili.

Paldies skolēniem klases audzinātājai un skolēnu vecākiem!

Informāciju sagatavoja,
direktores vietniece Aija Sirsniņa