„Dejo, dejo pagriezies..”

7. aprīlis, 2015

Š.g. 27. martā skolā notika kustību festivāls „Dejo, dejo pagriezies..”. Koncertā tika izdejoti 4. – 6. klašu priekšnesumi – iemīļotās dejas (rokenrols), gan arī pavisam jaunas un oriģinālas, īpaši veidotas dejas, stilizētas tautas dejas un citu deju stilu horeogrāfijas.

Klases cīnījās par nominācijām – jautrākā, sinhronākā, krāsainākā, akrobātiskākā, modernākā deja, kā arī par draudzīgākās, saliedētākās klases titulu. Žūrijai bija arī savi favorīti – 5.a un 5.c klase.

Koncertā piedalījās ar priekšnesumiem Ogres sākumskolas mūsdienu deju kolektīvs „Karameles”( kurš jau ir ieguvis iespēju piedalīties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koncertā Ķīpsalā), kā arī īpašie ciemiņi bija deju grupas GemstoneStudio dejotājas un Ielu vingrotāji, kuri priecēja skatītājus ar augsto meistarību.

Paldies skolēnu pašpārvaldes skolēniem, jo īpaši 6.bklases skolniecei Liānai Jakovļevai par atbildīgu un aktīvu darbu.

Informāciju sagatavoja,
direktores vietniece Aija Sirsniņa