MikroTik bezmaksas bezvadu datortīkls skolā

23. marts, 2017

Ar SIA MikroTik Latvija atbalstu Ogres sākumskolā ir ierīkots bezvadu datortīkls mācību procesa uzlabošanai darbam ar planšetēm un citām mobilajām iekārtām.

2016./2017. mācību gada laikā Ogres sākumskolā tika uzstādīts bezvadu datortīkls mācību procesa uzlabošanai darbam ar planšetēm un citām mobilajām iekārtām. Bezvadu aparatūru bezmaksas piegādāja SIA MikroTik Latvija, iekārtu uzstādīšanu un konfigurēšanu veicām paši.

SIA MikroTik Latvija, pazīstams arī kā Mikrotīkls, ir datortīklu aprīkojuma ražotājs no Latvijas. Tā pamatprodukcija ir bezvadu iekārtas un maršrutētāji.

2004. gadā Ogres sākumskolā tika izveidots lokālais datortīkls, kurā visi datori savstarpēji tika saslēgti vienotā datortīklā, izmantojot vadu savienojumus (RJ45). Visas skolas mācību klases ir aprīkotas ar datoru, projektoru un datortīkla pieslēguma kabeli. Šobrīd ikdienā aktīvi tiek izmantoti 65 stacionārie datori, no kuriem trīs ir serveri – failu serveris, sekundārais failu serveris/datu rezerves kopēšanai un video novērošanas serveris.

Nepieciešamība pēc bezvadu datortīkla kļuva aktuāla, kad skola iegādājās 30 planšetdatorus datorikas apmācības nodrošināšanai.

Paldies SIA MikroTik Latvija par atbalstu!