Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā

28. novembris, 2014

Ir noslēdzies konkurss “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā”. Laureātu vidū ir Ogres sākumskolas 3.b klase un skolotāja Regīna Hanzena.

 

Ir noslēdzies konkurss “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā”. Laureātu vidū ir Ogres sākumskolas 3.b klase un skolotāja Regīna Hanzena.

14. novembrī Melngalvju namā Valsts prezidents Andris Bērziņš apbalvoja konkursa „Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā” labāko darbu autorus, kurus žūrija izvēlējusies no iesūtītajām vairāk nekā 200 uzrunām. Laureātu vidū ir arī Ogres sākumskolas 3.b un skolotāja Regīna Hanzena.

Pasākuma laikā labāko darbu autoriem tika pasniegtas piemiņas veltes, iespēja nofotografēties kopā ar kopā ar Valsts prezidentu, kā arī, 3.b klase tika uzaicināta ekskursijā uz Melngalvju Namu-Latvijas Valsts prezidenta pagaidu rezidenci.