Kārlim Skalbem – 135.

24. novembris, 2014

21. novembrī Ogres Centrālajā bibliotēkā noritēja noslēguma pasākums, kas bija veltīts Kārļa Skalbes 135. dzimšanas dienas atcerei.

21. novembrī Ogres Centrālajā bibliotēkā noritēja noslēguma pasākums, kas bija  veltīts  Kārļa Skalbes 135. dzimšanas dienas atcerei. Pasākuma laikā tā dalībnieki piedalījās interesantā konkursā, kurā parādīja savas zināšanas un izpratni par Kārļa Skalbes dzīvi un devumu mūsu literatūrā. Skolēni prezentēja savus darbus un piedalījās atraktīvās spēlēs.

Izcilā pasaku meistara darbi bija modinājuši interesi arī 5.a klases skolēnos. Viņi piedalījās literāro darbu un zīmējumu konkursā, parādot savu izpratni un redzējumu par K.Skalbes pasakām. Iecienītākā pasaka, protams, bija „Kaķīša dzirnavas,” kura ir arī Latvijas iedzīvotāju mīļākā pasaka.

Katrā konkursā ir uzvarētāji. Šoreiz sīvā konkurencē 2. vietu ieguva Valters Edvards Plaudis, bet 3. vietu Gabriels Jaucis. Katrs dalībnieks saņēma atzinību par piedalīšanos un nelielas piemiņas balvas. Sveicam ar panākumiem! Paldies Ogres Centrālās bibliotēkas darbiniekiem, Latviešu valodas un literatūras, kā arī bibliotekāru MA vadītājām par iespēju paraudzīties uz K. Skalbes literāro darbību atraktīvā veidā.

Valda Bērziņa,
latviešu valodas un literatūras skolotāja