Mācību ekskursija uz Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu

1. oktobris, 2018

26. septembrī 2.d klases skolēni apmeklēja Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu.

26. septembrī 2.d klases skolēni apmeklēja Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu.

Mācību ekskursijas laikā skolēni nostiprināja un padziļināja zināšanas par savvaļas dzīvniekiem un mājdzīvniekiem.

Skolēni novēroja putnus, iepazīnās ar augēdāju un gaļēdāju dzīvesveidu un nozīmi dabā, novēroja dažādu dzīvnieku pielāgojumus barības iegūšanai. Papildināja zināšanas par Latvijas ainavām un tajās mītošiem dzīvniekiem. Ļoti emocionāli bērni iepazinās ar kukaiņu un abinieku daudzveidību, pētot to uzskati un novērojot dzīvniekus Tropu mājā.

Pavadot laiku emocionālā un atklājumiem bagātā mācību vidē skolēniem rodas iespēja attīstīt novērošanas, analizēšanas un komunikācijas prasmes, veidojot pozitīvu attieksmi pret dzīvniekiem un apkārtējo vidi.

Informāciju sagatavoja 2.d klases audzinātāja Ļ. Maļinovska