“Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākums

11. septembris, 2018

Uzsākot jauno mācību gadu, ceturtdien, 6. septembrī, arēnā “Rīga” tikās skolēni no visiem Latvijas novadiem, lai atklātu Latvijas valsts simtgades iniciatīvu “Latvijas skolas soma”.

Uzsākot jauno mācību gadu, ceturtdien, 6. septembrī, arēnā “Rīga” tikās skolēni no visiem Latvijas novadiem, lai atklātu Latvijas valsts simtgades iniciatīvu “Latvijas skolas soma”. Atklāšanas pasākumā skolēniem būs iespēja apmeklēt interaktīvās darbnīcas un iepazīties ar iniciatīvas “Latvijas skolas somas” saturu un pieeju.

Šajā pasākumā piedalījās arī aktīvākie Ogres sākumskolas skolēnu pašpārvaldes dalībnieki no 6. klasēm.

Seši tūkstoši pamatskolas vecuma skolēnu dažādās izstādēs un interaktīvās darbnīcās varēja izmēģināt iniciatīvu “Latvijas skolas soma” un atklāt Latvijas daudzveidību, sasniegumus, inovācijas, kultūru, vēsturi un tradīcijas.

“Animācijas Brigāde” leļļu un filmu darbnīcā varēja uzzināt vairāk par filmu tapšanas procesa aizkulisēm, mūzikas istabā – apgūt skrečošanas pamatprasmes un piedalīties radošā eksperimentā, skolēniem bija iespēja arī ielūkoties pasākumu sagatavošanas aizkulisēs, video studijā dalīties iespaidos, ko viņiem nozīmē Latvija un kādu viņi to redz nākamajos simt gados, kā arī piedalīties citās aktivitātēs un ieskandināt jauno mācību gadu koncertā “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs” kopā ar Latvijas māksliniekiem.